جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۶
پشت صحنه توئیت حسام الدین آشنا؛

توئیت جدید دیپلمات ها برای تهدید انقلابیون!

Share/Save/Bookmark
گويا براي آقاي آشنا و دوستان ايشان، سردار خوب سرداري است كه از جبهه برنگردد. رزمنده خوب رزمنده اي ست كه به سياست كاري نداشته باشد.
کد مطلب: 18687
 
به گزارش اطلاعات روز# آقاي حسام الدين آشنا كه معرف حضورتان هستند. ايشان دانش آموخته دانشگاه امام صادق (ع) هستند كه به لباس روحانيت ملبس شدند و در دوره آقاي دري نجف آبادي در وزارت اطلاعات معاون ويژه وزير اطلاعات بودند. از مديران دانشگاه امام صادق(ع) كه البته بعدها بدلايل نامعلومي لباس روحانيت را كنار گذاشتند.  در انتخابات رياست جمهوري مشاور تبليغاتي آقاي روحاني بودند. اگر پيروزي آقاي روحاني را معلول عوامل مختلفي همچون تعدد كانديداهاي اصولگرايان، حمايت آقاي هاشمي، موج ضديت با دولت آقاي احمدي نژاد و ... بدانيم نمي توانيم از تاثيرگذاري مناظره هاي تلويزيوني به راحتي عبور كنيم. و قطعا در مورد اين عامل صرف نظر از خود آقاي روحاني مشورت تبليغاتي آقاي آشنا نيز سهم عمده اي داشته است. 

2- دو عبارت معروف (سرهنگ - حقوقدان) و (گازانبر- كليد) از مشاوره هاي معروف آقاي حسام الدين اشنا به آقاي روحاني در مناظره رياست جمهوري بوده است. در واقع آقاي آشنا ماموريت داشت تا وجهه امنيتي آقاي روحاني را تلطيف كند و وجهه رزمندگي و مديريت ناجاي قاليباف را در نظر مردم به وجهه پادگاني و سرهنگي و ديكتاتوري تبديل كند. لذا در مشاوره قبل از مناظره،‌ به قناري انگ گنجشك زد و گنجشك را جاي قناري رنگ كرد! اما اين رنگ كردن اگرچه در يك دوره هيجاني جواب داد اما بالاخره هيچ آفتابي پشت ابر نمي ماند.

3- ايشان اخيرا در نوشتار كوتاهي با مطرح شدن نام سردار قاسم سليماني به عنوان كانديداي انتخابات رياست جمهوري 96 ، با ناراحتي از رقيب تراشي براي روحاني، بصورت تلويحي با اشاراتي به الفاظ كليد و گازانبر، تهديد كرده است كه اگر ايشان هم بيايد در اين كارزار سرنوشت قاليباف و رضايي را پيدا مي كند. به عبارت صريح تر يعني من با استفاده از حربه و توان مشاوره اي خودم براي سردار هم اگر بيايد، آشي بپزم كه يك وجب روغن داشته باشد! اگرچه مطرح كردن سردار سليماني به عنوان نامزد انتخابات بازي برخي اصلاح طلبان است چنانكه اولين بار آقاي زيباكلام مطرح كرد، اما بهرحال اين تهديد و جسارت آقاي آشنا به فرهنگ دفاع مقدس قابل اغماض نيست. 

4- گويا براي آقاي آشنا و دوستان ايشان، سردار خوب سرداري است كه از جبهه برنگردد. رزمنده خوب رزمنده اي ست كه به سياست كاري نداشته باشد. شايد اگر وضعيت قبل از داعش بود، ايشان هم همچون سلحشور آژانس شيشه اي معتقد بود دهه همه مربي ها گذشته است و نسل رزمنده ها را فقط بايد براي آزمايش به ازمايشگاه ها و موزه ها سپرد! حالا اما با خطر داعش احتمالا لطف مي كنند و همين قدر حق حيات را براي رزمندگان دفاع مقدس و نسل بعدي آنها قائل هستند كه بروند و در سوريه بجنگند و كاري نداشته باشند كه فرجام برجام چه مي شود. مملكت به كجا مي رود؟ و ... بلكه از نظر ايشان دهه دهه توبه كنندگان از لباس روحانيت (به استثناي رييس) و توبه كنندگان از اصول انقلاب است. اين همان خطي ست كه ادامه اش به تقسيم محراب و منبر به دينداران و سياست و حكومت براي اهل فن و آشنايان مي رسد!

5- آقاي مشاور بعيد است كه نداند با تن پروري و راحت طلبي نمي توان اقتصاد به گل نشسته دولتي و نفتي را نجات بخشيد. آقاي مشاور بعيد است كه نداند جهاد فقط رزم نيست و كارزار سياست و اقتصاد هم مرد ميدان مي خواهد و اينجا هم سياستمداران بايد مانند مدافعان حرم پشت خاكريز خان طومان شجاع و دلير و خستگي ناپذير باشند! 

آقاي مشاور! شايد نمي داند، همين كه ايشان با آرامش از خانه تا كلاس هاي جنگ رواني تشريف مي برند و براي انتخابات سال 96 آقاي روحاني در جلسات نمادسازي و براي رقيبان برنامه ريزي مي كنند، از صدقه سري همين به اصطلاح ايشان سرهنگ هاست!

آقاي مشاور! شايد نمي داند اما اين يك حقيقت محض است كه اگر اين روحيه جهاد و مبارزه نبود الان ايشان بايد به ابوبكر البغدادي مشاوره تبليغاتي مي داد كه بهتر است با كدام وسيله مقابل دوربين سر از تن جدا كند!
کلمات کليدی: توئیت-قاسم سلیمانی-محسن رضایی-باقرقالیباف-اطلاعات روز#