۱
 
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۰

نقش تاثیرگذار خانواده آیت الله هاشمی رفسنجانی در مقابله با داعش!

Share/Save/Bookmark
محمد حسین پرکره نوشت:جستجو در پایگاه شخصی آیت الله هاشمی رفسنجانی و همچنین اصرار مسئولان این پایگاه برای استفاده از عنوان "فرمانده 8 سال دفاع مقدس" ناخودآگاه ذهنم را سمت این موضوع سوق داد که اگر آیت الله و خانواده اش بخواهد می تواند با بهره مندی از تجربیات متعدد به مقاومت اسلامی در مقابل گروهک های تکفیری کمک کند.
کد مطلب: 19648
 
به گزارش اطلاعات روز# محمد حسین پرکره نوشت:جستجو در پایگاه شخصی آیت الله هاشمی رفسنجانی و همچنین اصرار مسئولان این پایگاه برای استفاده از عنوان "فرمانده 8 سال دفاع مقدس" ناخودآگاه ذهنم را سمت این موضوع سوق داد که اگر آیت الله و خانواده اش بخواهند می تواند با بهره مندی از تجربیات متعدد به مقاومت اسلامی در مقابل گروهک های تکفیری کمک کند.

امروز در شرایطی هستیم که خاندان هاشمی از تجربیات بیشتری نسبت به سال های دفاع مقدس برخوردار هستند و این تجربیات در صورتی که به صراط مستقیم هدایت شود می تواند به مقابله با متجاوزین و تکفیری ها کمک کند.

فائزه هاشمی
دختر کوچک آیت الله اخیرا در نشستی صمیمانه با فرقه ای که امام (ره) آنها را نجس و کافر خطاب کردند، به تیتر اول رسانه ها تبدیل شد و در واکنش به همه انتقادها مدعی شد که چون اسلام اهل منطق و گفتگو است از اینگونه نشست ها نباید هراس داشت.

این سخنان فائزه هاشمی حتی با واکنش پدرش مواجه شد که البته حرمت فرزند و پدری توسط فائزه رعایت نشد اما می شود از زاویه ای دیگر هم به این موضوع نگاه کرد، وقتی این دختر جسور که سابقه درخشان در تجمع و سازماندهی اغتشاشگران در سال 88 دارد و با تحریک برخی از حامیان فتنه سبز به آشوب های خیابانی کمک می کرد الان نیز می تواند از این پتانسیل علیه داعش و متجاوزین به نوامیس مسلمانان استفاده کند.

وی که مدعی  منطق است، بهتر است کمی از استدلال های خود برای گفتگو با گروهک های تروریستی استفاده کند و در یک نشست صمیمانه از آنها بخواهد به زنان و کودکان تجاوز نکنند و البته اگر این نشیت صمیمانه خروجی مثبتی نداشت می تواند با تحریک و تجمیع هواداران خود برای مقابله با داعش عازم مناطق جنگی شوند که اگر این موضوع اتفاق بیافتد در تاریخ انقلاب نام فائزه هاشمی به نیکی یاد خواهد شد و انشاءالله حکم جهاد!برای ایشان مدنظر حضرت حق قرار خواهد گرفت.

عفت مرعشی
خانم عفت مرعشی که سال های متمادیست در کنار حاج آقا در تصمیمات کلان نظام دخالت داشته اند و به گفته خودشان در روابط ایران با سعودی ها نقش مثبت و حسنه ای را ایفا کرده اند در زمینه مبارزات خیابانی و سرازیر کردن سبزی ها به خیابان نیز دستی بر آتش داشته اند و هرکجا احساس کردند که اسلام در خطر است از حامیانشان خواسته اند که بریزند در خیابان ها، الان نیز اگر گذر عمر موجبات خستگی ایشان را فراهم نکرده باشد می توانند با روابط حسنه ایی که با عربستان دارند از این کشور گستاخ بخواهند ضمن تهدیدات کمتر علیه جمهوری اسلامی ایران به داعش نیز کمتر کمک مالی کنند تا "یک مشت بسیجی تندرو که حقوق های آنچنانی هم میگیرند!" کمتر به شهادت برسند و به سلامتی به آغوش خانواده و فرزندان خردسالشان برگردند.

البته در موضوع شهادت شیخ النمر، عربستان متاسفانه روی حاج آقا را زمین زد و در قضیه جنایت فرودگاه جده حیثیت نظام را به آتش کشید پس شاید در این موضوع نیز روابط خانوادگی نتواند موثر باشد لذا در این زمان است که خانم مرعشی می توانند آن روی سکه را رو کنند و از هوادارانشان بخواهد بریزند در جبهه ها برای مقابله با تکفیری ها یا حداقل بریزند در خیابان ها در محکومیت حمایت عربستان از داعش!

مهدی هاشمی
این عضو تاثیر گذار خاندان هاشمی می تواند در روند مقابله با داعش کمک های بسزایی داشته باشد از آنجا که برخی از اراذل و اوباش که در سال 1388 برای به آتش کشیدن خودروها، بانک ها و اموال عمومی مستقیم از ایشان دستور می گرفتند و انصافا خسارت های سنگین و قابل ملاحظه ای برای کشور به بار آوردند این بار نیز با استفاده از همان تاکتیک و سلاح حهای قبلی عازم حلب شوند و اموال داعش را به آتش بکشند و خسارت سنگینی به داعشی ها تحمیل کنند.

البته از ارتباطات مهدی با برخی از دوستان خارج نشینش نیز می توان علیه داعش استفاده کرد همانگونه که در سال 88 علیه جمهوری اسلامی بکار گرفته شد.

آیت الله هاشمی
شخص آیت الله هاشمی رفسنجانی که خدمات ارزنده ایشان به انقلاب و امام (ره) بر هیچ کس پوشیده نیست هرچند به گفته خودشان یک زندگی ساده و بی آلایش دارند و در سطوح متوسط جامعه زندگی می کنند اما یقینا افرادی در اطرافشان وجود دارند که از تمکن مالی خوبی برخوردار باشند لذا ایشان پیشنهاد کنند صندوقی برای کمک به جنگ زدگان توسط سرمایه دارن راه اندازی شود.

وقتی به دستور ولی فقیه تعداد کثیری از جوانان تندرو! برای حفظ ناموس ایرانی از خانواده خود می گذرند و جانشان را فدا می کنند یقینا در اطراف آیت الله باید افرادی حضور داشته که کمی از اموال میلیاردی خود را صرف آوارگان و جنگ زدگان کنند.

این چنین است که در آینده نام خانواده هاشمی به نیکی در تاریخ ثبت خواهد شد.. 
کلمات کليدی: نقش -تاثیرگذار -خانواده آیت الله هاشمی رفسنجانی -مقابله -داعش-اطلاعات روز
 
الف
Romania
۱۳۹۵-۰۹-۱۰ ۱۷:۴۴:۴۶
این کنایهاو،،،!؟به ایت الله هاشمی رفسنجانی وخانواده اش نمیچسپه ودرست نیست!؟ ایت هاشمی یکی ازمجاهدین ومبارزین قدیمی قبل وبعدانقلاب اسلامی ویکی پایه گذاران واستوانهای این انقلاب ونظام جمهوری اسلامی ایران!؟انزمان که ایشان بامشقت درحال مبارزه سخت هاوشکنجهاطاغوت رادیده اند؟بلکه خدامیداندصاحب این یادادشت خیراخلاقی وکنایه امیزانزمان کجاتشریف داشته اند!؟
 


فیلم/ کنایه عادل فردوسی پور به افزایش عوارض خروج از کشور  

در نود درجه (۹۶/۰۹/۲۰) کنایه عادل فردوسی پور به افزایش عوارض خروج از کشور و قسمت‌های جذاب وقایع فوتبالی به صورت طنز ...

فیلم/ سوت بلبلی محسنی‌اژه‌ای در جمع دانشجویان  

حجت الاسلام محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه در جمع دانشجویان دانشگاه شریف خاطره ای از سوت زدن خود تعریف کرد.

 
تصاویر/ لوکس‌ترین بوئینگ شخصی دنیا
نگاهی به درون تنها هواپیمای بویینگ 787 شخصی در جهان که متعلق به یک ثروتمند هنگ‌کنگی است.
تصاویر/ تشکر مردم غزه از کره شمالی
تعدادی از جوانان ساکن نوار غزه با برگزاری تجمعی بر حمایت از قدس تأکید کردند، در این تجمع عکس‌های رئیس‌جمهور آمریکا ...
تصاویر/ دیدار وزیر خارجه انگلیس با صالحی
بوریس جانسون وزیر امور خارجه انگلستان با علی‌اکبر صالحی، رییس سازمان انرژی اتمی یکشنبه نوزدهم آذر ماه دیدار و ...
تصاویر/ دیدار وزرای خارجه انگلیس و ایران
بوریس جانسون وزیر خارجه انگلیس شنبه ۱۸ آذر با همتای خود محمدجواد ظریف در محل وزارت امور خارجه ایران دیدار وگفتگو ...
تصاویر/ ثلاث باباجانی ده روز پس از زلزله
تصاویری از روستای زلزله زده ثلاث باباجانی که بارش باران بر مشکلات آن‌ها افزود.
دهان مردم را نبستند،خرد کرده اند/هر کس غیر از آقا وحید حرف مردم را میزد لهش می کردند!
باید از او پرسید سردار وحید در کرمانشاه چه میزان ی تدبیری و بی کفایتی از دولتمردان دیده است که حاضر می شود خود ...
صوت/ آخرین وصیت شهید حججی به همسرش  
آخرین وصیت‌های شهید مدافع حرم محسن حججی در سوریه به همسرش و علی کوچولو پسر نازنینش را می‌شنوید.
صوت/ بیانات رهبر انقلاب درباره انتخابات 96  
بیانات امروز رهبر معظم انقلاب درباره انتخابات 96 منتشر شد.
صوت/ مداحی محمود کریمی محرم 95  
فایلهای صوتی شب اول محرم الحرام سال1438 هیئت رایة العباس چیذر بانوای حاج محمو د کریمی اماده دریافت است.
تیم ملی والیبال نشسته ایران قهرمان پارالمپیک شد
تیم ملی والیبال نشسته ایران با پیروزی مقابل بوسنی قهرمان رقابت های پارالمپیک ریو شد.