يکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۳۴
مجوز برگزاری مراسم صادر شد؛

مراسم هفتم زنده یاد "حبیب محبیان" 30خرداد در تهران برگزار میشود+جزئیات

Share/Save/Bookmark
مجوز برگزاری مراسم هفتمین روز درگذشت حبیب محبیان در تهران ساعاتی پیش صادر شد.
کد مطلب: 20701
مراسم هفتم زنده یاد "حبیب محبیان" 30خرداد در تهران برگزار میشود+جزئیات
 
اطلاعات روز# بر اساس اعلام قبلی خانواده و بازماندگان حبیب محبیان، مراسم بزرگداشت هفتمین روز درگذشت این خواننده 30 خرداد ساعت 10:30 الی 12 صبح در مسجد جامع شهرک غرب برگزار خواهد شد. صبح امروز نیز مجوزهای لازم از سوی مراجع ذی‌صلاح صادر شد تا با قطعیت برگزاری این برنامه در تاریخ یاد شده، دوستداران این خواننده بتوانند در بزرگداشت هفتمین روز درگذشت «حبیب» یاد هنرمند محبوب‌شان را گرامی دارند.

حبیب محبیان که صبح روز جمعه 21 خرداد به دلیل عارضه قلبی چشم از جهان فرو بست و در مسجد قدس روستای نیاسته رامسر به خاک سپرده شد، در دوران حضورش در ایران به جز سومین جشن سالانه «موسیقی ما»، در هیچ برنامه رسمی موسیقی حضور پیدا نکرد. او در سومین جشن سالانه «موسیقی ما» به عنوان مهمان روی صحنه حاضر شد و جوایز برخی برندگان را به احسان خواجه امیری، فریدون آسرایی و رضا یزدانی تقدیم کرد. فوت این هنرمند قدیمی در روزهای گذشته با موج ابراز همدردی چهره‌های موسیقی همراه بود. برگزاری مراسم هفتمین روز درگذشت این خواننده در تهران در حالی قرار است برگزار شود که هنوز هیچ کدام از مدیران هنری و موسیقی در کشور، درباره فوت این هنرمند واکنش یا اظهار نظری در رسانه‌ها نداشته‌اند.

خانواده و اطرافیان «حبیب محبیان» در درخواست‌ها و تماس‌هایی جداگانه از مردم هنردوست ایران خواسته‌اند که جهت ممانعت از هرگونه بی‌نظمی و شلوغی از تجمع در اطراف محل مربوطه خودداری نمایند.

میلاد لطیفی مسئولیت برگزاری مراسم هفتمین روز درگذشت حبیب را در تهران بر عهده دارد و از تدابیر خاص و ویژه برای پذیرایی و حضور مردم خبر داد و اعلام کرد که با توجه به ظرفیت محل برگزاری مراسم، حضور در محوطه داخلی مسجد تنها با ارائه کارت دعوت رسمی که از سوی مسئولین برگزاری کننده صادر می شود، امکان پذیر است.

 
مرجع : موسیقی ما
کلمات کليدی: مراسم/ هفتم/ زنده یاد/ "حبیب محبیان"/ 30خرداد/ تهران/اطلاعات روز