شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۳

جوانفکر: دوست داشتیم روحانی 2 دوره‌ باشد اما او ظرفیت رای آوری ندارد

Share/Save/Bookmark
سه سال است که دولت یازدهم با استفاده از ابزار گسترده رسانه ای در اختیار ، اتهام دروغین و ناجوانمردانه "غارتگر بیت المال" را به دولت قبل نسبت داده است ، بدون آنکه سند و مدرکی در این خصوص ارائه دهد.
کد مطلب: 22224
جوانفکر: دوست داشتیم روحانی 2 دوره‌ باشد اما او ظرفیت رای آوری ندارد
 
اطلاعات روز# مشاور رسانه ای دولت نهم و دهم می گوید سخنان دکتر احمدی نژاد به هیچ وجه جنبه سیاسی یا انتخاباتی نداشته و عمدتا بر تبیین گفتمان امام و رهبری و پی جویی آرمانهای انقلاب متمرکز بوده است.
 
علی اکبر جوانفکر مشاور رسانه ای محمود احمدی نژاد درباره سفرهای استانی محمود احمدی نژاد در ماه های اخیر و دلایل انجام این سفرها گفت: سفرهای دکتر احمدی نژاد به برخی از شهرها طی ماههای اخیر در چارچوب اجابت معدودی از انبوه درخواست های نهادهای مردمی و شخصیت های سیاسی ، فرهنگی و مذهبی برای سخنرانی ایشان در اجتماعات مردمی انجام شده است.
 
وی ادامه داد: همانطور که حتما توانسته اید رصد کنید سخنان دکتر احمدی نژاد به هیچ وجه جنبه سیاسی یا انتخاباتی نداشته و عمدتا بر تبیین گفتمان امام و رهبری و پی جویی آرمانهای انقلاب متمرکز بوده است.
 
وی همچنین درباره انتخابات ریاست جمهوری سال آینده و احتمال پیروزی حسن روحانی در انتخابات تصریح کرد: دوست داشتیم آقای روحانی هم یک رئیس جمهور دو دوره ای بود و می توانست با خدمتی موثر و شایسته به ملت ایران ، توجه مردم را به خود جلب کند و برای دور بعد هم رای بیاورد اما متاسفیم که دولت کنونی، به سبب ناکارامدی ذاتی آن ، مقبولیتی نزد مردم ندارد و آقای روحانی هم فاقد ظرفیت رای آوری است.
 
جوانفکر درباره موضوع فیش های حقوقی نجومی افزود: سه سال است که دولت یازدهم با استفاده از ابزار گسترده رسانه ای در اختیار ، اتهام دروغین و ناجوانمردانه "غارتگر بیت المال" را به دولت قبل نسبت داده است ، بدون آنکه سند و مدرکی در این خصوص ارائه دهد.
 
وی ادامه داد: اینک خدای متعال شرایط را به گونه ای رقم زده است که بدون هرگونه دخالتی از سوی دولت قبل ، با انتشار فیش های نجومی ، مصادیق غارتگری بیت المال از درون دولت یازدهم بیرون بزند.
 
مشاور رسانه ای دولت محمود احمدی نژاد تاکید کرد: البته این تنها نسبت دروغین دولت یازدهم علیه دولت قبل نیست که نشانه های آن از درون خود این دولت سر در می آورد. اتهامات بی پایه و اساس دیگری مانند دروغگویی یا عدم عقلانیت در تصمیم گیری نیز امروز در دولت کنونی مصادیق روشنی را به دست داده است.
مرجع : نامه نیوز
کلمات کليدی: جوانفکر/روحانی/ظریف/ریاست جمهوری/نامه نیوز/عصر ایران/گوگل/اطلاعات روز