سه شنبه ۲۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۳

موادفروشان تهران جمع‌آوری می‌شوند

Share/Save/Bookmark
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران از جمع‌آوری خرده‌فروشان مواد مخدر در استان تهران خبر داد و گفت: این عملیات به‌زودی انجام خواهد گرفت.
کد مطلب: 22463
اطلاعات روز# دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران از جمع‌آوری خرده‌فروشان مواد مخدر در استان تهران خبر داد و گفت: این عملیات به‌زودی انجام خواهد گرفت.
 
محمد رضا آذرنیا اظهار کرد: تمامی خرده فروشان مواد مخدر در سطح استان تهران شناسایی شده‌اند و طرح جمع‌آوری و برخورد با آنان انجام می‌گیرد.
 
وی ادامه داد: در این طرح گسترده که تا پایان تیر ماه اجرایی خواهد شد، مواد‌فروشان نمی‌توانند از چنگ قانون بگریزند و پس از دستگیری به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.
 
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران ابراز امیدواری کرد که معتادان متجاحر نیز در سطح پایتخت و استان تهران وجود نداشته باشند و مردم در امنیت و آرامش کامل به‌دور از هر تنشی زندگی کنند.
 
آذرنیا تصریح کرد: برخورد، جمع‌آوری و ساماندهی معتادان متجاحر نیز در دستور کار شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و نیروی انتظامی قرار دارد و این کار مهم با هماهنگی دستگاههای متولی ادامه دارد و دستاوردهای خوبی را کسب کرده‌ایم.
مرجع : تسنیم
کلمات کليدی: جمع آوری/ خرده فروشان/مواد مخدر/ استان تهران/عملیات/تسنیم/گوگل/اطلاعات روز