چهارشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۰

هشدار سازمان سنجش به داوطلبان کنکور

Share/Save/Bookmark
سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: داوطلبان کنکور باید ممنوعیت‌های جدید سازمان سنجش برای حضور در جلسه آزمون را بدانند و در صورت مشاهده تخلف آن را با مسئولان سازمان سنجش مطرح کنند.
کد مطلب: 22545
اطلاعات روز# سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای نسبت به استفاده از تلفن‌های همراه، دستبند و ساعت‌های مچی هوشمند ، هندز فری ،قلم‌های الکترونیکی و یا اسکنرهای الکترونیکی و سایر تجهیزات الکترونیکی و ارتباطی در جلسه آزمون به داوطلبان هشدار داد.
 
در اطلاعیه سازمان سنجش آمده است: داوطلبان آزمون سراسری سال 1395 در جلسه آزمون مجاز به استفاده از تلفن‌های همراه، دستبند و ساعت‌های مچی هوشمند، هندز فری، قلم‌های الکترونیکی یا اسکنرهای الکترونیکی و سایر تجهیزات الکترونیکی و ارتباطی نیستند بنابراین از ورود داوطلبانی که هر یک از وسایل اشاره شده را به همراه داشته باشند، به جلسه آزمون ممانعت و با آنان برابر مقررات قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون‌های سراسری رفتار می‌شود.
 
در ادامه این اطلاعیه عنوان شده است: ضمنا داوطلبان و مجریان آزمون می‌توانند هرگونه اطلاعات و اخبار در زمینه تخلفات و جرائم مرتبط را به اطلاع مسئولان سازمان سنجش برسانند.
 
برای این منظور سامانه‌ای در سایت سازمان سنجش طراحی شده است که از بعدازظهر امروز فعال می‌شود.

همچنین شماره تلفن‌های 02188905551 (تهران)، 02636182365 (کرج) و  پست الکترونیکی hefazatazmon@sanjesh.org نیز به همین منظور درنظر گرفته شده است.
مرجع : خبرگزاری فارس
کلمات کليدی: سازمان سنجش/داوطلبان/کنکور/فارس/گوگل/اطلاعات روز