جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۲

بروجردی: برای ناامنی در ایران از سوریه و عراق تروریست فرستاده‌ بودند

Share/Save/Bookmark
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در دمشق گفته، همه تروریست‌هایی که از موصل عراق و رقه سوریه برای ایجاد ناامنی در کشور فرستاده بودند، شناسایی و دستگیر شده‌‌اند.
کد مطلب: 24074
اطلاعات روز# «علاء الدین بروجردی» رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در سفر خود به سوریه گفت که ایران تروریست‌هایی که از موصل و رقه برای ایجاد ناامنی در ایران فرستاده شده بودند را بازداشت کرده است.
 
بروجردی در کنفرانس مطبوعاتی خود در پایتخت سوریه، همچنین گفت که در داخل خاک اردن پایگاه‌هایی هست که تحت نظارت آمریکا بوده و هدف از این پایگاه‌ها فعال کردن جبهه جنوب سوریه است.
 
«اشتون کاتر» وزیر دفاع آمریکا هفته گذشته اعلام کرد که ائتلاف بین‌المللی ضد داعش به رهبری کشورش قصد دارد جبهه جنوب سوریه را فعال کند.
 
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در مورد نشست اخیر منافقین در پاریس گفت: نشست منافقین در پاریس که مسئولی از عربستان سعودی و مسئولانی از اراضی اشغالی فلسطین در آن شرکت داشتند، نشست کسانی بود که از نظر سیاسی شکست خورده‌اند.
 
بروجردی همچنین افزود: ایران مجددا از دولت و ملت سوریه که بیش از 5 سال با بزرگترین حملات تروریستی مواجه‌اند، اعلام حمایت می‌کند.
 
وی اعلام کرد که ایران با تقسیم تروریست‌ها به خوب و بد مخالف است.
 

 
مرجع : خبرگزاری فارس
کلمات کليدی: بروجردی/ایران/سوریه/عراق/تروریست/فارس/گوگل/اطلاعات روز