دوشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۷

سفر معاون اول رئیس جمهور به قزوین

Share/Save/Bookmark
استاندار قزوین از سفر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به دیار شهیدان رجایی،‌ بابایی، سردار آزادگان ابوترابی و لشگری همزمان با آغاز هفته دولت خبر داد.
کد مطلب: 25327
اطلاعات روز# فریدون همتی در حاشیه نشست خبری که در استانداری قزوین برگزار شد از سفر اسحق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به دیار شهیدان رجایی،‌ بابایی، سردار آزادگان ابوترابی و لشگری خبر داد و اظهار کرد: این سفر دوم شهریور ماه سال جاری همزمان با آغاز هفته دولت به این استان صورت می‌گیرد.
 
وی ادامه داد: مردم همیشه در صحنه استان قزوین با حفظ آرمان‌های امام شهدا و رهبری توانسته‌اند در تمام عرصه‌ها خورش بدرخشند.
 
استاندار قزوین با بیان اینکه استان قزوین دارای ظرفیت‌های بالقوه‌ای در صنعت، کشاورزی و تولید است، عنوان کرد: امید است با سفر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به استان قزوین برکات بسیاری در تمام عرصه‌ها عاید این استان شود.
 
همتی بیان کرد: افتتاح چند طرح صنعتی، عمرانی، کلنگ‌زنی پروژه آبرسانی، دیدار با نمایندگان مجلس در استان قزوین،‌ بازدید از نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان، بازدید از سد نهب، دیدار مردمی، حضور در جلسات با مسؤولان این استان و شرکت در جلسه شورای اداری استان قزوین از مهم‌ترین برنامه‌های سفر جهانگیری به این استان است.
 
وی با اشاره به برخی از پروژه‌های هفته دولت در استان قزوین خاطرنشان کرد: این پروژه‌ها شامل پروژه‌های بخش خصوصی، دولتی و مشارکتی، حوزه مسکن در قالب طرح بهسازی مسکن روستایی در این استان است.
 
استاندار قزوین یادآور شد: پیش‌بینی می‌شود طی هفته دولت در استان قزوین افتتاح 871 پروژه با اعتبار 10 هزار و 300 میلیارد ریال صورت گیرد که در این راستا از برنامه‌های هفته دولت در این استان می‌توان به بهره‌برداری بیش از 6 هزار و 500 واحد مسکونی در نقاط شهری و روستایی، افتتاح چند پروژه در حوزه‌های مختلف در استان قزوین اشاره کرد.
مرجع : خبرگزاری فارس
کلمات کليدی: سفر/جهانگیری/معاون اول رئیس جمهور/قزوین/هفته دولت/فارس/گوگل/اطلاعات روز