چهارشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۶

زمان توزیع کتاب های درسی دانش آموزان

Share/Save/Bookmark
معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت: کتاب های درسی دانش آموزان از 15 شهریور ماه در کشور و از 22 شهریور در استان تهران و البرز توزیع می شود.
کد مطلب: 26074
اطلاعات روز# سید حسین طلایی زواره در گفت و گویی تلویزیونی اظهار کرد: توزیع کتاب های درسی دانش آموزان از 15 شهریور ماه در کشور و از 22 شهریور در استان تهران و البرز آغاز می شود.
 
وی افزود: امسال به دلیل اجرای هدایت تحصیلی همزمان با توزیع کتاب های درسی دوره متوسطه سامانه فروش کتاب های درسی را برای این دوره طراحی کردیم تا اگر افراد به کتاب فروشی ها مراجعه کردند و کتاب موجود نبود از طریق سامانه اقدام به ثبت نام کنند و از طریق پست کتاب ها برایشان ارسال می شود.
 
معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت: ثبت نام کتاب های درسی دوره ابتدایی و پیش دانشگاهی به صورت اینترنتی بود و همزمان با روز بازگشایی مدارس، کتاب ها در اختیار آنها قرار می گیرد.
 
طلایی زواره بیان کرد: دانش آموزان ابتدایی تا تاریخ 12 شهریور فرصت دارند با مراجعه به سامانه نسبت به ثبت نام اینترنتی کتاب های درسی اقدام کنند و هزینه نیز با استفاده از کارتهای متصل به شبکه شتاب به صورت اینترنتی واریز می شود.
 
وی با اشاره به اینکه تمام کتاب های درسی چاپ شده است، گفت:  در شهرستان ها و روستاهایی که امکان دسترسی به اینترنت نیست مدارس به صورت گروهی از دانش آموزان ثبت نام می کنند.
مرجع : میزان
کلمات کليدی: توزیع/کتاب های درسی/دانش آموزان/میزان/گوگل/اطلاعات روز