پنجشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۷
در واکنش به انتشار ویدئو استقبال جوان معلول از احمدی نژاد

"قدیس"سازی "احمدی نژاد" "کلید" خورد/ استفاده انحرافی از عواطف هواداران

Share/Save/Bookmark
سفرها و متعاقبا سخنرانی های هدف دار محمود احمدی نژاد و ترویج گفتار امام(ره) از جانب وی هر چندوقت یک بار و الخصوص در آستانه انتخابات 96 سوژه رسانه های راست و چپ و معتدل شده است.
کد مطلب: 26242
 
اطلاعات روز# بهاره بهرامی سردبیر نوشت: محمود احمدی نژاد متفاوت ترین رئیس جمهور؛ فردی که پس از اتمام دوره ریاست جمهوری اش حواشی بسیار زیادی را بوجود آورد. وی که خالق سفرهای استانی در کشور بود پس از خداحافظی از پاستور به عشق سفر پایان نداد و با جنجال بی سابقه سفرهای استانی خود را ادامه داد.

سفرها و متعاقبا سخنرانی های هدف دار محمود احمدی نژاد و ترویج گفتار امام(ره) از جانب وی هر چندوقت یک بار و الخصوص در آستانه انتخابات 96 سوژه رسانه های راست و چپ و معتدل شده است.

تیم رسانه ای وی که یکی از قدرترین تیم های رسانه ای دولت ها بوده با عناوین دولت بهار، یاران احمدی نژاد و غیره در فضای مجازی کشور در تکاپو برای جمع آوری و ساماندهی حامیان این رئیس جمهور پیشین هستند.

گفتنی است؛ در راستای سفرهای اخیر احمدی نژاد ویدئویی در فضای مجازی از استقبال جوان معلول از وی منتشر شد؛ فرد جوان در مقابل دوربین گفت: "اومدم پابوس آقام! اومدم پابوس برادرم".

فارغ از اینکه وی و هیات دولت در هشت سال ریاست جمهوری چه خدمات ارزنده و غیر ارزنده ای به کشور کردند و میزان محبوبیت احمدی نژاد به چه اندازه است استفاده از لفظ "آقا" از جانب هوادار وی و انتشار این ویدئو در فضای مجازی قابل تأمل است.

هرچند که این جوان معلول مخلصانه به دیدار ریاست جمهوری پیشین کشورش آمده و از تدبیرهای احمدی نژاد سخن می گوید و با دلی ساده وی را "آقا" خطاب می کند انتشار این ویدئو را می توان شروع مجدد یک جریان سنگین انحرافی در کشور قلمداد کرد.

قدیس سازی احمدی نژاد از جانب هواداران و یاران وی اتفاقی گذرا و مقطعی نبوده است بلکه یک روند از قبل ترسیم شده است، اما حساسیت این رخداد از جایی شروع می شود که فعالیت این جریان از سوی احمدی نژاد با هیچ مخالفت و واکنشی روبه رو نشده است.

باتوجه به اینکه پس از سال 92 نزدیکان احمدی نژاد بارها در رسانه ها از عدم رضایت وی برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری 96 سخن گفتند سفرهای پی در پی و سخنرانی های معترضانه به وضعیت کشور با بهره مندی نادرست از احساسات مردم و سکوت مسئولان بلند پایه حاکی از ورود زود هنگام و غیرقانونی احمدی نژاد و یاران وی در عرصه انتخابات است لذا طیف احمدی نژادیسم باید طبق عرف و روال قانونی در زمان تعیین شده برای تبلیغات وارد شوند و اگر طبق گفته خودشان احمدی نژاد تصمیمی برای شرکت در انتخابات ندارد هیچ توجیه قانونی برای برپایی همایش ها و سخنرانی ها وجود ندارد.

محمود احمدی نژاد به عنوان رئیس جمهور پیشین کشور و یکی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام و همچنین روسای جمهوری پیشین و فعلی نیز نمی توانند درجایگاه تئوریسین، نظریه پرداز و بعضا اپوزیسیون به فعالیت های اینچنینی بپردازدند چراکه اینگونه فعالیت ها به ضرر دین و نظام بوده و مواضع جمهوری اسلامی را به انحراف می کشد.
 
کلمات کليدی: واکنش/ویدوئو/جوان معلول/استقبال از احمدی نژاد/قدیس سازی/پابوس آقام/تبلیغات/انتخابات/بهاره بهرامی/گوگل/اطلاعات روز