چهارشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۵

سرمربی چین: داور پنالتی ما را اعلام نکرد

Share/Save/Bookmark
سرمربی تیم ملی فوتبال چین مدعی شد، داور در دیدار این تیم مقابل ایران پنالتی شاگردانش را نادیده گرفته است.
کد مطلب: 26572
اطلاعات روز# سرمربی تیم ملی فوتبال چین مدعی شد، داور در دیدار این تیم مقابل ایران پنالتی شاگردانش را نادیده گرفته است.

گائو هونگ‌بو در نشست خبری پس از دیدار چین - ایران که به نتیجه تساوی انجامید، گفت: ما در این دیدار با حریف قدرتمندی بازی کردیم که به لحاظ فیزیک بدنی، برتر از ما بودند. این را در نیمه اول می‌توانستیم ببینیم، زیرا ایران از نظر برتری فیزیکی بهتر عمل کرد.
 
وی ادامه داد: خودمان را برای این بازی به‌خوبی آماده کرده بودیم و سعی داشتیم با استفاده از چهار دفاع که سیستم مرسومی در چین و سطح بین‌المللی است، بازی کنیم اما دلیل اینکه در جریان بازی با پنج مدافع،‌ دفاع می‌کردیم به‌خاطر قدرت بالای ایران در زمان حمله بود.
 
سرمربی تیم ملی فوتبال چین افزود: از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم که در طول 90 دقیقه تلاش زیادی داشتند و حتی بیشتر از توان خود جنگیدند. به‌هرحال باید مسیر درست را پیدا کنیم و با قدرت به جلو برویم.
 
هونگ‌بو در مورد مصدومیت ژنگ چنگ گفت: اطلاعی که در حال حاضر داریم این است که از ناحیه لیگامنت آسیب دیده و مصدومیتش جدی به‌نظر می‌رسد.
 
این مربی چینی تصریح کرد: داور در دقایق پایانی بازی باید یک پنالتی به سود ما می‌گرفت، اما این کار را انجام نداد. به‌هر حال سعی داشتیم از نقطه ضعف ایران استفاده کنیم و با تکیه بر کارهای تاکتیکی و نقاط قوت‌مان به دروازه حریفان حمله کنیم. شکست در بازی مقابل کره‌جنوبی ناامیدکننده بود، ولی در بازی دوم مقابل ایران نشان دادیم که پیشرفت کردیم.
 
هونگ‌بو گفت: تیم ملی چین در تمرینات خیلی خوب بود و به‌عنوان مربی از تیمی که ساختم رضایت کامل دارم.
مرجع : تسنیم
کلمات کليدی: سرمربی/تیم ملی/چین/داور/پنالتی/تسنیم/گوگل/اطلاعات روز