چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۳

دعوای کی روش و کریمی به کامنت ها+عکس

Share/Save/Bookmark
کاربران فضای مجازی هم نسبت به تعطیلات بین لیگ برای تمرین تیم ملی فوتبال و در نتیجه افت تیم های باشگاهی، واکنش نشان دادند.
کد مطلب: 27225
اطلاعات روز# کاربران فضای مجازی هم نسبت به تعطیلات بین لیگ برای تمرین تیم ملی فوتبال و در نتیجه افت تیم های باشگاهی، واکنش نشان دادند.

پس از انتقادات روز گذشته علی کریمی به رئیس فدراسیون فوتبال و عملکرد چند ماهه وی در برنامه ریزی برای تیم های لیگ، همچنین روش کار سرمربی تیم ملی کاربران صفحه اینستاگرام کریمی هم وارد گود شدند.
 
دعوای مجازی کی روش و علی کریمی به کامنت های کاربران رسید+عکس
 
گفتنی است روز گذشته علی کریمی متن زیر را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت:" روى صحبتم با اقاى تاج هست كه رييس جديد فدراسيون هستن ايشون!!! اقاى تاج من فكر ميكنم كه ليگى پويا و منظم ميتونه ضامن موفقيت و تيم ملى قوى باشد، اين همه تعطيلى براى تيم ملى كه اسكلت اصليش رو بازيكنان لژيونر كه فقط ٢،٣ روز قبل از بازى به تيم ملحق شن، براى چيه!؟؟
 
همه كشورهاى دنيا درگير اين بازيها هستن ، ايا اونها هم اين چنين برنامه ريزى ميكنن!؟؟ بله واسه همه ما ايرانيها صعود به جام جهانى لذت بخش است، ولى فكر ميكنم با يه برنامه ريزى بهتر واصولى كه در تمام دنيا مرسوم هست ميتونيم به اين مهم دست پيدا كنيم با اين تفاوت كه به باشگاههاى كشور كه اين همه هزينه ميكنن هم لطمه نميخوره، اقاى تاج شما اومديد كه مشكلات گذشته رو برطرف كنيد ولى چيزى كه درست نشده هيچ اوضاع نسبت به گذشته وخيم تر شده، كاش يه مقدار جذبه داشته باشين ودر مقابل مصاحبه هاى كسى كه پشتش قايم شدين واكنشى هر چند اندك نشان ميداديد تا ما ميفهمديم كه واقعاً اومدي كه تغييرات اساسى در فدراسيون را رقم بزنيد!!
 
صعود به جام جهانى مهمه خيلى مهمه ولى من فكر نميكنم به قيمت از بين رفتن باشگاهها و بازيكنان ليگ، اقاى تاج شما رييس فدراسيونى هستين كه وظيفه اصليش اول مديريت ليگهاى فوتبال خصوصاً تيمهاى پايه كه اينده سازان فوتبال هستن، ميباشد. يه نصيحت دوستان ميكنم اقاى تاج تا دير نشده روش كارتون رو عوض كنيد، چشم گوي بعضيا نباشيد،بزارين وقتى از اين فوتبال رفتين اسمتون به نيكى ياد شود همانند صفاييها، دادكانها، !! هنوز دير نشده نه دير نشده."
 
 
همچنین کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران امروز در صفحه فیسبوک خود بیانیه ای به شرح زیر منتشر کرد.
کی روش نوشت:"دوستان عزیز.غیرممکن را ممکن سازیم؛ تیم ملی فوتبال در حال حاضر در حال انجام بازیهای "جام جهانی 2018 روسیه است. ما تنها نیمه اول و نیمه دوم این مسابقات را پشت سر گذاشته ایم و در این "جام جهانی" باید هشت نیمه دیگر بازی کنیم. به زودی ما بازی با ازبکستان (نیمه سوم) و کره جنوبی (نیمه چهارم) را خواهیم داشت. بعد از این چهار بازی ما 12 امتیازمان را پشت سر گذاشته ایم.
خواهش می کنم به بنده این اجازه را بدهید که به ذهنمان تلنگری بزنیم و با یادآوری خاطرات گذشته، به یک یادگیری نیز برسیم. تاریخچه تیم ملی به ما می گوید که با در نظر گرفتن اینکه در گذشته بازیکنان، مربیان بسیار خوب و روسای فدراسیون مجربی حضور داشتند ولی در گذشته دو صعود پیاپی به جام جهانی غیرممکن بوده است. 
برای اولین بار ایران در سال 1978 به جام جهانی صعود کرد. بعد از آن سال 1998 و 20 سال طول کشید. سپس ایران در جامهای جهانی 2006 و 2014 حضور داشت که هر بار هشت سال فاصله داشت. کار من، هدف من، ماموریت و آرزوی من این است که غیرممکن را ممکن سازم. اگر شما فکر می کنید که این کار سهل و آسان است، فقط کافی است که از تمام بازیکنان، و مربیان بسیار خوب  و روسای فدراسیون فوتبال که در گذشته در این کار شکست خوردند بپرسید که چرا غیرممکن بود؟
دوستان عزیز اگر ما از تاریخ درس بگیریم، برای تبدیل غیرممکن به ممکن، نمی توانیم اشتباهها یا سوءتفاهمهای گذشته را تکرار کنیم. با تقدیم بهترینها به تک تک شما "کارلوس کی روش"
 
 
 
شایان ذکر است؛ لیگ برتر در فوتبال حرفه ای فقط در روزهای فیفا تعطیل می شود اما در ایران تیم ملی یکی دو هفته پیش تر از آغاز روزهای فیفا به اردو می رود و به همین بهانه لیگ برتر تعطیل می شود.
مرجع : باشگاه خبرنگاران
کلمات کليدی: دعوای مجازی/کی روش/علی کریمی/باشگاه خبرنگاران/گوگل/اطلاعات روز