شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۶

یواشکی‌های یاران احمدی‌نژاد ؛رامین هوادار هاشمی یا یار احمدی نژاد؟!

Share/Save/Bookmark
یاران احمدی‌نژاد این روزها به شکل جالبی اقدام به افشاگری علیه یکدیگر می‌کنند و البته زمانی که برای تخریب هم سوژه مناسبی ندارند به داستان سرایی می‌پردازند.
کد مطلب: 27319
اطلاعات روز# روزنامه آرمان نوشت:یاران احمدی‌نژاد این روزها به شکل جالبی اقدام به افشاگری علیه یکدیگر می‌کنند و البته زمانی که برای تخریب هم سوژه مناسبی ندارند به داستان سرایی می‌پردازند.
 
نمونه آن چالش سه ضلعي احمد خورشيدي پدرعروس احمدي‌نژاد، مهدي كلهر مشاور رسانه‌اي احمدي‌نژاد و محمدعلي رامين معاون مطبوعاتي وزارت ارشاد دولت احمدي‌نژاد است. پس از انتشار اخباري مبني بر حضور نيافتن احمدي‌نژاد در انتخابات ۹۶ بود كه نزديكان او به بيان ديدگاه‌هاي خود درباره اين موضوع كه هنوز تاييد نشده است، پرداختند و در اين ميدان گاهي انتقاد به يكديگر جاي خود را به افشاگري داد. اما بخش جالب اين چالش سه گانه آنجا بود كه اذعان شده است احمدي‌نژاد بارها اعلام كرده قصد ورود به انتخابات ۹۶ را ندارد.
 
رفت و آمد رامين به ستاد هاشمي؟!
آنچه در تلگرام احمد خورشيدي آمده چنين است: محمد علي رامين اخيرا در واكنش به شايعات پيرامون محتواي ديدار بين رهبر انقلاب و دكتر احمدي‌نژاد، نامه سرگشاده‌اي به دكتر احمدي‌نژاد نوشته است و به‌شدت از او براي سخن گفتن و شكستنِ سكوتش در اين مورد، طلبكار شده است. رامين در اظهاراتش توقع افشاي محتواي ديدار خصوصي وي با رهبري را داشت و اين سكوت دكتر احمدي‌نژاد در برابرِ شايعات را ضعف او در ولايتمداري دانسته و مشفقانه نصيحتش كرده است كه سكوت خود را بشكند.
 
سخنان جناب كلهر در واكنش به اين نامه سرگشاده رامين را مي‌خوانيد: اين هم از آن حرف‌هاست جناب دكتر رامين! جنابعالي در دور دوم انتخابات ۱۳۸۴در برنامه «به خانه برمي‌گرديم» در سيماي جمهوري اسلامي ايران چنان راجع به كانديدای اصلح كه بايد دركسوت روحانيت باشد و در انقلاب و كنار حضرت امام و... كه اصلا نيازي نبود نام آقاي هاشمي را ذكر كنيد. حتما خودتان CD آن برنامه را در اختيار داريد و يادتان هست كه به ستاد انتخاباتي ايشان هم رفت وآمد داشتيد و... بلكه از طريق دوست مشتركمان شما به سمت آقاي دكتر احمدي‌نژاد آمديد كه اگر ايشان مايل باشند ماجراي جذب شما را دركنار دكتر خواهند گفت. اما باهوش واستعداد فوق‌العاده‌تان سريعا در كنار دكتر قرار گرفتيد.
 
آقاي هاشمي براي حذف رامين هزينه نمي‌كند
بعيد به‌نظر مي‌رسد آقاي هاشمي براي حذف شما هزينه كنند گرچه بنده مثل شما فكر نمي‌كنم كه شما خداي ناكرده مامور آقاي هاشمي باشيد مثل آقاي ع. د که روزي اصلاح‌طلب بوده وحالا با ماموريتي آن‌چناني آمده و... گرچه اين احتمال در سياست ودركنار بزرگان هميشه بوده وهست وحتما اين احتياط كه شرط عقل است را مراعات مي‌كنند وبزرگان بهتر است همان‌طور كه امام راحل فرمودند با كسي عقد اخوت نبسته‌اند، نبسته باشند كه البته شرط عقل و تعهد به كشور و مردم و ميثاق ملي است و هر مسئولي اگر نزديكانش را اعم از خويشاوندي و كاري ودوستي بر مصالح عموم ترجيح دهد هرچه در زمان حيات وپس از آن نصيبش شود مستحق آن است. اما توصيه بنده به دوستان وازجمله جنابعالي چنين است كه شما در اين اندازه نيستيد كه از آن بالا با عتاب وخطاب با آقاي احمدي‌نژاد سخن بگوييد و آن‌هم با بي‌دقتي يا عدم اطلاع كافي از ماجرا.
 
گرچه حتما ايشان سخنان همه و شما را خواهند شنيد. و ان شا‌ءا... سعي خواهند نمود كه كمتر اشتباه كنند. اما درخاتمه لازم مي‌دانم به نكته‌اي اشاره كنم ودوستان توجه كنند در اين دو سه سال اخير كه بحث گفتمان انقلاب در دفتر آقاي احمدي‌نژاد پيگيري مي‌شد اگر اشتباه نكنم در تمام جلساتي كه بنده در تهران بوده وشركت كرده‌ام به كرات از جناب دكتر شنيده‌ام كه به تمام حاضران گفته‌اند كه قصد شركت وكانديدا شدن در انتخابات ندارند و تمام همشان را براي پيشبرد اين گفتمان گذاشته‌اند و هرگز قصد كانديدا شدن را نداشته‌اند و البته در جاي جاي كشور مردم هرچه بيشتر مشتاق كانديدا شدن دكتر احمدي‌نژاد هستند به دلايلي كه همه از آن مطلع هستيد. از جنابعالي با اين هوش وكياست بعيد است كه اين انتشار خبر را ندانيد كه به چه منظوري است! و از نامه سرگشاده شما به ايشان نيز پيداست كه ظاهرا خود شما نيز بخشي از اين سناريو هستيد. درباره موضوعات ديگري نيز مطالبي هست كه در زمان خودش به تفصيل به آن پرداخته خواهد شد ان شاءا...
مرجع : روزنامه آرمان
کلمات کليدی: احمدی نژاد/رامین/کلهر/هاشمی/انتخابات/روزنامه آرمان/گوگل/اطلاعات روز