دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۲

انهدام باند کلاهبرداران میلیاردی در کرمان

Share/Save/Bookmark
سالاری از دستگیری اعضای باند جاعلان و کلاهبرداران میلیاردی در کرمان خبر داد، گفت: در این رابطه تاکنون 6 نفر از متهمین اصلی و محوری شناسایی و دستگیر شده‌اند و تحقیقات از آنان جهت دستگیری سایر دست اندرکاران و مرتبطین ادامه دارد.
کد مطلب: 27985
اطلاعات روز# سالاری از دستگیری اعضای باند جاعلان و کلاهبرداران میلیاردی در کرمان خبر داد، گفت: در این رابطه تاکنون 6 نفر از متهمین اصلی و محوری شناسایی و دستگیر شده‌اند و تحقیقات از آنان جهت دستگیری سایر دست اندرکاران و مرتبطین ادامه دارد.

دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب مرکز کرمان از دستگیری اعضای باند جاعلان و کلاهبرداران میلیاردی در کرمان خبر داد.
 
وی  در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: در پی وصول گزارشاتی مشخص شد  این افراد با ساختن اسناد غیر واقعی املاک ایرانیانی که در خارج از کشور اقامت و تابعیت دارند را شناسایی و این املاک را به فروش می‌رسانند.
 
این مقام ارشد قضائی استان کرمان با بیان اینکه این مهم به صورت ویژه در دستور کار بازپرسی شعبه سوم دادسرای کرمان قرار گرفت، خاطر نشان کرد: در تحقیقات اولیه مشخص شد چندین نفر در پوشش موسسه حقوقی با شناسایی املاکی که صاحبشان به عللی از کشور خارج شده‌اند با سندسازی و جعل احکام قضایی و اداری و با همکاری و همدستی یک بنگاه معاملاتی که مرتبط با فعالیت این افراد بوده زمین‌های مسکونی واقع شده در شهر کرمان را با قیمت‌های گزافی به فروش می‌رساندند.
 
دادستان عمومی و انقلاب مرکز کرمان در ادامه گفت: در این رابطه تاکنون 6 نفر از متهمین اصلی و محوری شناسایی و دستگیر شده‌اند و تحقیقات از آنان جهت دستگیری سایر دست اندرکاران و مرتبطین ادامه دارد.
 
دادخدا سالاری بیان کرد : در بازرسی از محل کار متهمان ده‌ها سند جعلی،اسناد و احکام اداری مجعول کشف، توقیف و پلمب شد.
 
وی با اشاره به اینکه پلمب محل کار و فعالیت مجرمانه  متهمین از جمله موسسه حقوقی و بنگاه معاملاتی املاک نیز در دستور کار قرار دارد، خاطرنشان کرد: متهمین باند مذکور از این طریق میلیاردها ریال مال نامشروع تحصیل کرده و فقط در یک مورد از چندین موارد مجرمانه خود یک قطعه از املاک  را با جعل و سند سازی و با کلاهبرداری به قیمت پانزده میلیارد ریال به فردی به فروش رسانده و منتقل کرده‌اند.
مرجع : میزان
کلمات کليدی: انهدام/باند کلاهبرداران/کرمان/میزان/گوگل/اطلاعات روز