دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۶

دکوراسیون منزل ریحانا +تصاویر

Share/Save/Bookmark
ریحانا اولین خوانندهٔ زن اهل باربادوس و دومین هنرمند باربادوسی است که موفق به دریافت جایزه گرمی شده است. اولین آلبوم ریحانا در سال ۲۰۰۵ به بازار آمد. ریحانا آلبوم دوم خود را با تاخیر یک ساله ای با نام دختری مثل من به فروشگاه های شهر روانه کرد.
کد مطلب: 28635
دکوراسیون منزل ریحانا +تصاویر
 
اطلاعات روز# ریحانا اولین خوانندهٔ زن اهل باربادوس و دومین هنرمند باربادوسی است که موفق به دریافت جایزه گرمی شده است. اولین آلبوم ریحانا در سال ۲۰۰۵ به بازار آمد. ریحانا آلبوم دوم خود را با تاخیر یک ساله ای با نام دختری مثل من به فروشگاه های شهر روانه کرد. سال بعد نیز با آلبوم دختر خوب بد شد منتقدان را متعجب کرد، و در همین زمان بود که به شهرت و محبوبیت رسید.
 
اکثر خوانندگان و ستارگان مشهور دنیا دارای چندین خانه و پنت هاوس هستند که ارزش هرکدام نیز معمولا چند ده میلیون دلار است. اخیرا ریحانا منزل سابق را خود را به فروش گذاشته است و قیمت آن ۱۴٫۶ میلیون دلار می باشد. تصاویری که در زیر مشاهده خواهید کرد مربوط به منزل همین خواننده معروف بوده که در فضایی بزرگ ساخته شده است.
 
این خانه دارای ۷ اتاق خواب ، ۹ سرویس بهداشتی بوده و باغی به متراژ ۵۵۰ متر را داراست. دیوارهای شیشه ای باعث زیباتر شدن این خانه شده است. این عمارت دارای یک استخر بسیار شیک و بزرگ نیز می باشد. ریحانا به مدت ۲ سال این خانه را با قیمت ماهی ۶۵۰۰۰ دلار (شصت و پنج هزار دلار) به اجاره داده بود.
 
منزل ریحانا,خانه ریحانا
دکوراسیون منزل ریحانا,تصاویر دکوراسیون منزل ریحانا
تصاویر خانه ریحانا
 
قیمت خانه ریحانا, متراژ خانه ریحانا
متراژ خانه ریحانا, دکوراسیون و چیدمان خانه ریحانا
دکوراسیون منزل ریحانا
 
خانه ریحانا, تصاویر خانه ریحانا
تصاویر دکوراسیون منزل ریحانا, منزل ریحانا
عکس های خانه ریحانا
 
متراژ منزل ریحانا,تصاویر دکوراسیون منزل ریحانا
دکوراسیون و چیدمان خانه ریحانا,دکوراسیون منزل ریحانا
منزل ریحانا
 
منزل ریحانا, خانه ریحانا
دکوراسیون منزل ریحانا
 
منبع : otag.ir

کلمات کليدی: ریحانا/خواننده معروف/خانه/گوگل/اطلاعات روز