پنجشنبه ۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۸

نزاع مسلحانه در شاهرود+ ۲نفر کشته

Share/Save/Bookmark
نزاع مسلحانه در روستای نمد مال بخش بسطام شهرستان شاهرود جان دو نفر را گرفت و به گفته منابع مطلع دو نفر دیگر را مصدوم و روانه بیمارستان کرد.
کد مطلب: 29840
اطلاعات روز# نزاع مسلحانه در روستای نمد مال بخش بسطام شهرستان شاهرود جان دو نفر را گرفت و به گفته منابع مطلع دو نفر دیگر را مصدوم و روانه بیمارستان کرد.
 
شامگاه چهارشنبه در روستای نمدمال بخش بسطام نزاعی که هنوز علت آن مشخص نشده به درگیری مسلحانه و کشته شدن دو نفر انجامید و دو نفر دیگر را راهی بیمارستان کرد که وضعیت حال عمومی آنها فعلا از سوی مقامات شهرستانی گزارش نشده است.
 
ماموران آگاهی فرماندهی نیروی انتظامی شاهرود و پاسگاه بسطام در لحظات اولیه اطلاع از این حادثه با حضور در محل تحقیقات محلی را آغاز و صحنه جرم را مورد بررسی و واکاوی قرار داده اند که فعلا بیان اطلاعات آن به دلیل متواری بودن قاتل یا قاتلان احتمالی مقدور نیست.
 
ظاهر ماجرا نزاع مسلحانه با سلاح گرم است و فعلا این موضوع و مرگ دو نفر را می توان تائید کرد اما باید منتظر تحقیقات مسئولان بود تا بتوانیم در این باره اظهار نظر قطعی کنیم.
 
گفتنی است فرمانده ناجای شاهرود و مقامات انتظامی و قضایی هنوز درباره این ماجرا اظهار نظر رسمی نکرده اند.
 
نیروهای انتظامی و قضایی از شامگاه چهارشنبه تا کنون همچنان در روستای نمد مال مستقر هستند و تحقیقات درباره این نزاع ادامه دارد.
 
روستای نمد مال در ۱۹کیلومتری شمال شاهرود و در مسیر شاهرود-آزادشهر قرار دارد.
مرجع : مهر
کلمات کليدی: نزاع مسلحانه/شاهرود/کشته/مهر/گوگل/اطلاعات روز