دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۲

اظهارات جنگ‌طلبانه مقام اماراتی علیه ایران

Share/Save/Bookmark
معاون ریاست پلیس دبی تنها راه مقابله با ایران را دستیابی به «سلاح‌ ویرانگر» برای هدف قرار دادن آن توصیف و کشورهای عربی را به این موضوع تشویق کرد.
کد مطلب: 30133
اطلاعات روز# معاون ریاست پلیس دبی تنها راه مقابله با ایران را دستیابی به «سلاح‌ ویرانگر» برای هدف قرار دادن آن توصیف و کشورهای عربی را به این موضوع تشویق کرد.
 
«ضاحی خلفان» معاون رئیس پلیس دبی از کشورهای حوزه خلیج فارس خواست «سلاح‌ ویرانگر» برای مقابله با تهدیدات ایران به دست بیاورند.
 
بر اساس گزارش وبگاه «ارم‌ نیوز»، خلفان در صفحه توئیتر خود نوشت: ایران بازداشته نمی‌شود مگر هنگامی که قدرت‌های عربی خلیج (فارس) «سلاح‌ ویرانگر» در اختیار داشته باشند که عمق ایران را هدف قرار بگیرند و آن زمان است که تروریست‌ها معنی واقعی همسایگی را درک خواهند کرد.
 
وی در ادامه ادبیات عربستان که نیروهای محور مقاومت را تروریست می‌نامند، افزود: جمهوری تروریسم ایران اقدام به فرستادن اسلحه بیشتر برای حوثی‌ها می‌کند... آیا شکی در نیت‌های ایران باقی مانده است؟
 
ارم‌نیوز افزود: خلفان توضیح نداده که قصد وی از دارا بودن اینچنین سلاح‌هایی، تحقق توازن و اجبار ایران بر پایان دادن به مداخله در دولت‌های منطقه بوده یا اینکه منظور او حمله به ایران در برهه کنونی است.
مرجع : خبرگزاری فارس
کلمات کليدی: اظهارات جنگ طلبانه/مقام اماراتی/ایران/فارس/گوگل/اطلاعات روز