سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۴

مدیران میانی دوتابعیتی سازمان سینمایی هم مجبور به استعفاء می‌شوند؟

Share/Save/Bookmark
در میان مدیران میانی سازمان سینمایی شاهد مدیرانی با کارت اقامت و دو تابعیتی هستیم حال باید دید مدیران میانی نیز مجبور به استعفاء خواهند شد؟
کد مطلب: 30222
اطلاعات روز# در پی صحبت های حجت‌الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات در جمع خبرنگاران و خواست ایشان درباره معرفی مدیران دو تابعیتی این نکته حایز اهمیت است که قطعا و حتماً وزارت اطلاعات عهده دار این مسئولیت است اما به نظر می رسد وزیر اطلاعات تنها به مدیران ارشد کشور اشاره دارند و مدیران میانی را به فراموشی سپرده اند.
 
در میان مدیران سازمان سینمایی کشور نیز (در سطح میانی) مدیران دارنده گرین کارت و دوتابعیتی دیده می شود. رئیس سازمان سینمایی از ابتدا قصد داشت مدیریت یکی از موسسات مهم زیر مجموعه وزارت ارشاد را به عهده این مدیر بگذارد که با توجه به دو تابعیتی بودن ایشان ترجیح داد مدیریت یکی از مراکزی که کمتر مورد توجه است به ایشان سپرده شود.
 
اما نکته حایز اهمیت در مورد این مدیر، فعالیت مقطعی او به عنوان دبیر تنها مجموعه ای که باید سینما را به قضاوت نشسته و جشنواره ای که مزین به نام انقلاب است را سکان داری کند. خانواده این مدیر سالهاست در امریکا زندگی می کنند و فرزند ایشان در کشور تابعه مشغول تحصیل در مدرسه است .
 
شنیده ها حاکی از آن است که  تعدد سفرهای ایشان به کشور متبوع باعث تذکراتی از سوی وزارت اطلاعات نیز به ایشان شده است حال باید دید فعالیت این افراد که تعدادی از آن ها در میان مدیران سازمان سینمایی دیده می شود نیز مد نظر وزیر اطلاعات قرار می گیرد و ایشان این مدیران را مجبور به استعفا می کنند؟
مرجع : خبرگزاری فارس
کلمات کليدی: سازمان سینمایی/مدیران دوتابعیتی/استعفا/فارس/گوگل/اطلاعات روز