چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۵

نحوه اتصال به اینترنت بی‌سیم در مسیر پیاده روی اربعین

Share/Save/Bookmark
150 کیوسک اینترنت وای‌فای جهت استفاده زائران اربعین حسینی در طول مسیر نجف به کربلا نصب و نحوه اتصال به آن اعلام شد.
کد مطلب: 30270
اطلاعات روز# 150 کیوسک اینترنت وای‌فای جهت استفاده زائران اربعین حسینی در طول مسیر نجف به کربلا نصب و نحوه اتصال به آن اعلام شد.
 
 امسال شبکه WiFi پیاده‌روی تقویت شده و برای سرویس دهی بیشتر به زائرین، علاوه بر موکب‌ها، مسیر پیاده‌روی هم به اینترنت بی‌سیم مجهز است. ضمن اینکه جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات نجف اشرف به صراحت از نصب 350 کیوسک تلفن صلواتی و اینترنت وای‌فای برای استفاده از این امکانات در طول مسیر نجف به کربلا خبر داده است.
 
جهت استفاده زائرین اربعین حسینی لازم است تا مکان آنها و نحوه اتصال به اینترنت بی سیم و استفاده از این خدمات را دانست.
 
اولین مکان دارای وای‌فای، میدان «ثوره العشرین» در نجف اشرف است که از آن‌جا تا شهر کربلا به ازای هر 20 «عمود»، یک کیوسک WiFi موجود است.
کیوسک‌های نصب شده علاوه بر وای‌فای،‌ امکان شارژ گوشی رو هم فراهم می‌کنند.
اما نحوه اتصال به اینترنت بی‌سیم هم در این مسیر بسیار مهم است.
مشترکین همراه اول که از تلفن‌های دارای سیستم عامل اندروید استفاده می‌کنند لازم است تا با استفاده از مسیر setiing--> Wi-Fi-->EAP Method-->Sim-->Wi_Fi_Avval- در طول مسیر به سیستم وای‌فای متصل شوند.
 
همچنین زائرینی که از تلفن‌های دارای سیستم عامل آی.او.اس استفاده می‌کنند لازم است تا با استفاده از مسیر setiing--> Wi-Fi-->help-->Downloading File Setting-->Wi_Fi_Avval--> بعد از گزینه help تنظیمات را دانلود کنند.
مشترکین ایرانسل و رایتل هم هر بار برای اتصال به هر کیوسک باید به WiFI Avval Guests متصل شوند و در صفحه مرورگر اینترنت گوشی خود، اطلاعات لازم را پر کنند.
مرجع : خبرگزاری فارس
کلمات کليدی: اینترنت بی سیم/پیاده روی اربعین/زائران/فارس/گوگل/اطلاعات روز