يکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۱

خاطرات شریعتمداری از پیروزی انقلاب کتاب شد

Share/Save/Bookmark
مدیر دفتر تاریخ شفاهی حوزه هنری از چاپ خاطرات حسین شریعتمداری، مدیر مسئول روزنامه و مؤسسه کیهان، در آینده نزدیک خبر داد.
کد مطلب: 30411
اطلاعات روز# حجت الاسلام و المسلمین سعید فخر‌زاده، مدیر دفتر تاریخ شفاهی حوزه هنری انقلاب اسلامی با اشاره به پروژه‌های جدید این دفتر گفت: انتشار خاطرات حسین شریعتمداری، مدیر مسئول روزنامه و مؤسسه کیهان از جمله کارهای در دست انجام است که امیدواریم در آینده نزدیک به چاپ برسد.
 
وی ادامه داد: خاطرات وی از سوی دفتر تاریخ شفاهی حوزه هنری ضبط شده و چند نفر کار ضبط را انجام داده‌اند. این خاطرات شامل حوادث پیش از انقلاب است که جلد نخست را تشکیل می‌دهد. قرار است خاطرات بعد از انقلاب در جلد مجزایی به چاپ برسد.
 
به گفته فخرزاده؛ شریعتمداری از جمله شخصیت‌های تأثیرگذار در حوادث انقلاب بود که بعد از انقلاب به عنوان یک روزنامه‌نگار وارد عرصه شد. شنیدن و خواندن خاطرات یکی از روزنامه‌نگاران مؤثر در انقلاب اسلامی برای خیلی‌ها می‌تواند جذاب و خواندنی باشد.
 
مدیر دفتر تاریخ شفاهی حوزه هنری همچنین از اتمام جلد دوم خاطرات جواد منصوری خبر داد و گفت: جلد نخست این خاطرات که با محوریت اتفاقات و حوادث پیش از انقلاب بود، به چاپ رسیده است. جلد دوم در بردارنده خاطرات راوی از سال‌های پس از انقلاب است که به سوره مهر تحویل داده و قرار شده است که به چاپ برسد.
مرجع : تسنیم
کلمات کليدی: شریعتمداری/پیروزی انقلاب/کتاب/تسنیم/گوگل/اطلاعات روز