دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۰
بهرام برزگر:

مسئولین مراسم اربعین حسینی بیدار باشند فاجعه منا اینبار در عراق تکرار نشود

Share/Save/Bookmark
هنوز ملت شریف ایران در غم فاجعه منا در شوک سنگینی بسر میبرند و مجامع بین المللی در برخورد با فاجعه منا فقط اظهار تاسف کردند و هیچ نتیجه مثبتی برای بازماندگان منا نداشته است
کد مطلب: 30538
مسئولین مراسم اربعین حسینی بیدار باشند فاجعه منا اینبار در عراق تکرار نشود
 
به گزارش اطلاعات روز#بهرام برزگر کارشناس ارشد حقوق بین الملل در واکنش به بمبگذاری در سامرا توسط داعش گفت: مسئولین مراسم اربعین حسینی بیدار باشند فاجعه منا اینبار در عراق تکرار نشود.

وی خاطرنشان کرد:محکوم کردن انفجارر تروریستی در شهر سامرا که منجر به شهادت 10 نفر و مصدومیت 61 تن از زائران  ایرانی شد بر عهده همه کشورها ی مسلمان و مجامع بین المللی حقوق بشر واجب دینی است و لازم است که مسولین وقت دو کشور ایران و عراق با توجه به زنگ خطری که داعش آن را به صدا در آورده است بیدار باشند که خدای ناکرده فاجعه منا این بار در عراق اتفاق نیفتد.

برزگر افزود: هنوز ملت شریف ایران در غم فاجعه منا در شوک سنگینی بسر میبرند و مجامع بین المللی در برخورد با فاجعه منا فقط اظهار تاسف کردند و هیچ نتیجه مثبتی برای بازماندگان منا نداشته است .

این فعال دانشجویی گفت: داعش که مدعی مسلمانی است باهدف اسلام ستیزی و تخریب اماکن مقدس مسلمانان در واقع دستورات امریکا و اسراییل غاصب را در منطقه خاورمیانه مو به مو اجرا می نماید کاری که امریکا سالهای مدیدی است که نتوانسته است به این مسئله دست پیدا کند .

 وی در پایان آرزو کرد: امیدواریم که هر چه زودتر پرچم علوی شیعی در همه کره زمین به احتزاز در آید و دیگر شاهد جان باختگانی نباشیم که خونشان به  ناحق ریخته شده و کسی نیست که برای خون بها یی آنان مطالبه گری نماید .

 
کلمات کليدی: مسئولین/ مراسم/ اربعین/ حسینی /بیدار/فاجعه/ منا /عراق/اطلاعات روز