يکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۰

قدردانی نتانیاهو از محمود عباس

Share/Save/Bookmark
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تماس تلفنی با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از کمک‌های وی برای مهار آتش سوزی‌هایی که نزدیک به یک هفته در اراضی اشغالی شعله ور بود، قدردانی کرد.
کد مطلب: 31747
اطلاعات روز# نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تماس تلفنی با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از کمک‌های وی برای مهار آتش سوزی‌هایی که نزدیک به یک هفته در اراضی اشغالی شعله ور بود، قدردانی کرد.
 
به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، در بیانیه صادره از دفتر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی آمده است که نتانیاهو در تماس تلفنی با محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از وی به خاطر اعزام ماموران آتش نشانی برای پایان دادن به آتش سوزی‌ها تشکر کرد.
 
وی همچنین کمک‌های برابر یهود و عرب را به آسیب دیدگان در نتیجه آتش سوزی‌ها ستود.
 
بر اساس این گزارش، فلسطین در طول این مدت ۸ خودروی آتش نشانی و دهها آتش نشان را به اراضی اشغالی اعزام کرد. مناطق مختلف رژیم صهیونیستی  به ویژه مناطق نزدیک به شهر حیفا از ۲۲ نوامبر جاری(۲ آذر) شاهد آتش سوزی‌هایی بوده است که طبق گزارش روزنامه عبری زبان هاآرتص بیش از ۱۳۰ تن از ساکنان این شهر در نتیجه آتش سوزی دچار آسیب دیدگی‌هایی شدند.
 
برخی از کشورها از جمله روسیه نیز کمک‌هایی را به اسرائیل برای خاموش نمودن آتش ارائه کردند.
 
این درحالیست که سخنگوی پلیس رژیم صهیونیستی از بازداشت ۲۲ فلسطینی به اتهام دست داشتن در آتش سوزی‌ها خبر داد. وی گفت ۲۲ تن از مجموع ۳۰ تن که تحت بازجویی هستند بازداشت شده‌اند.
 
پیشتر شاباک (سازمان اطلاعات و امنیت داخلی اسرائیل) از بازداشت ۱۰ فلسطینی به اتهام دست داشتن در آتش سوزی خبر داده بود.
مرجع : ایسنا
کلمات کليدی: نتانیاهو/محمود عباس/اسرائیل/اطلاعات روز