يکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۶

سکونشین میلیاردی نیم فصل جدا می شود؟

Share/Save/Bookmark
امین حاج محمدی که قراردادی میلیاردی با استقلال تهران دارد و تاکنون حتی ۹۰ دقیقه هم برای این تیم به میدان نرفته احتمالا از جمع آبی پوشان جدا خواهد شد.
کد مطلب: 32445
اطلاعات روز# امین حاج محمدی که قراردادی میلیاردی با استقلال تهران دارد و تاکنون حتی ۹۰ دقیقه هم برای این تیم به میدان نرفته احتمالا از جمع آبی پوشان جدا خواهد شد.
 
امین حاج محمدی که دو فصل پیش و در زمان حضور پرویز مظلومی به استقلال آمده بود و نتوانسته بود نظر سرمربی را برای بازی در این تیم جلب کند با آمدن علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی استقلال مدعی بود که لیگ شانزدهم برای او خوش یمن است و به طور کامل به میدان خواهد رفت.
 
وی که سه فصل پیش شاگرد منصوریان در نفت تهران بود و سرمربی وقت آن زمان نفت به راحتی اجازه داد تا او به استقلال برود فکر می کرد با آمدن منصوریان می تواند یکی از مهره های کلیدی برای خط دفاع استقلال باشد اما با توجه به اینکه منصوریان در نفت هم به این بازیکن اعتقاد و اعتماد کاملی نداشت از ابتدای فصل یا بر روی نیمکت بود و یا از روی سکوها شاهد بازی هم تیمی هایش بود.
 
مدافع استقلال که حالا به سکونشین میلیاردی معروف شده است به احتمال فراوان نیم فصل از جام آبی پوشان جدا خواهد شد تا شانس خود را برای بازی کردن در تیم دیگری امتحان کند. حاج محمدی بازیکنی است که حتی برای بازی نکردن هم پول خوبی از استقلال دریافت کرد و نشان داد که بدون حضور در میدان و با حمایت یک بازیکن بزرگ هم می توان قرارداد خوبی با استقلال بست!
 
تنها نکته مبهم حضور حاج محمدی در استقلال این بود که منصوریان در نفت تهران هم به این بازیکن اعتقادی نداشت و مشخص نشد چرا به جای حنیف عمران زاده یا محمدرضا خرسندنیا، حاج محمدی در لیست مازاد استقلال قرار نگرفت.
 
گویا رقم قرارداد این مدافع سکونشین آنقدر بالا بود که باشگاه نمی توانست قرارداد این بازیکن را فسخ و پول حاج محمدی را به طور کامل به او پرداخت کند.

 
مرجع : مهر
کلمات کليدی: بازیکن میلیاردی/استقلال/اطلاعات روز