پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۸

تتلو: هر بازيكن استقلال که من او را تگ كنم گل می‌زند!

Share/Save/Bookmark
اميرتتلو خواننده زيرزميني كه مدتي پيش به دليل توهين به قاضي چند هفته در زندان بود، اينبار در كانال تلگرامي خود اقدام به ارائه فايل صوتي كارشناسي فوتبال كرد.
کد مطلب: 32997
اطلاعات روز# اميرتتلو خواننده زيرزميني كه مدتي پيش به دليل توهين به قاضي چند هفته در زندان بود، اينبار در كانال تلگرامي خود اقدام به ارائه فايل صوتي كارشناسي فوتبال كرد.
 
وي كه مدتي را طرفدار پرسپوليس بود و حتي بر سر تمرينات اين تيم حاضر شده و باعث بوجود آمدن حاشيه هايي شده بود، پس از نا اميد شدن از نفوذ به اين باشگاه، تغيير موضع داد و مدتي است كه استقلالي شده است . تتلو پس از باخت استقلال و حذف شدن از جام حذفي با ارسال پيام صوتي در كانال تلگرامي اش از هواداران تيم استقلال خواست كه مانند هواداران پرسپوليس تهران و تراكتورسازي تبريز به حمايت از تيم محبوشان بپردازند و با تزريق انرژي به اين تيم باعث موفقيت ان شوند.
 
وي همچنين مدعي شد كه هر بازيكني از استقلال را كه او صفحه اينستاگرامش را تگ كرده و به حمايت از وي مي پردازد، موفق به گلزني مي شود!
 
اين خواننده زير زميني با بيان اينكه ٥٠ درصد از هر تيمي تماشاگران آن هستند، اظهار داشت كه دليل شكستهاي استقلال نه منصوريان است و نه بازيكنان، بلكه هواداران مقصرند!
مرجع : صراط
کلمات کليدی: امیر تتلو/بازیکنان/استقلال/اطلاعات روز