جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۰۰
فرار از شکست در 90+3

سویا 3-3 رئال؛ تیم زیزو نمی بازد

Share/Save/Bookmark
رئال مادرید در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری مقابل سویا به تساوی 3-3 رسید و با برتری 6-3 در مجموع دو دیدار، راهی مرحله بعد شد.
کد مطلب: 34409
سویا 3-3 رئال؛ تیم زیزو نمی بازد
 
به گزارش اطلاعات روز# به نقل از ورزش سه؛شاگردان زین الدین زیدان که در 39 دیدار قبلی طعم شکست را نچشیده بودند، در دیدار امشب حسابی به دردسر افتادند اما در نهایت توانستند در ثانیه های پایانی به گل تساوی برسند و رکورد شکست ناپذیری شان را به عدد 40 برسانند.
 
سویا بازی را هجومی آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی نشان داد که برای جبران نتیجه دیدار رفت به میدان آمده است. تلاش بازیکنان این تیم در دقیقه 10 به ثمر نشست و روی اشتباه دانیلو، به گل اول رسیدند.  روی ارسال سارابیا از سمت چپ بود که دانیلو به اشتباه دروازه خودی را با ضربه سر باز کرد.
 
 
 
 
بعد از این گل رئالی ها پیش کشیدند اما باز هم این سویا بود که موقعیت های بهتری داشت و می توانست در همان نیمه اول به گل های بعدی برسد اما کم دقتی در زدن ضربات نهایی، مانع از رسیدن آنها به گل شد.
 
نیمه دوم را رئال بهتر آغاز کرد و خیلی زود به گل تساوی رسید. مارکو آسنسیو روی یک حرکت انفرادی و با فراری دیدنی خود را به محوطه جریمه رساند و در نهایت با شوتی دقیق، کار را تمام کرد.
 
 
 
 
سویا خیلی سریع به این گل واکنش نشان داد و 5 دقیقه بعد به گل دوم رسید. روی یک ارسال خوب به محوطه جریمه رئال، یووتیچ با یک ضربه والی تماشایی، کاسیا را مغلوب کرد.
 
 
 
 
این گل انگیزه بازیکنان میزبان را بیشتر کرد و حملات خطرناک تری روی دروازه رئال ترتیب دادند تا اینکه در دقیقه 77 به گل سوم رسیدند. روی یک حرکت از سمت راست و ارسال به دهانه دروازه، کاسیا دچار اشتباه شد و ویسنته ایبورا کار را تمام کرد.
 
 
 
بعد از این گل رئالی ها که خطر را احساس کرده بودند، پیش کشیدند و خیلی زود به گل دوم رسیدند. خطای کرانیویتر روی کاسمیرو، یک ضربه پنالتی نصیب رئال کرد که سرخیو راموس با یک ضربه چیپ آن را تبدیل به گل کرد.
 
 
 
 
رئالی ها که نمی خواستند نوار شکست ناپذیری شان پاره شود به حملات شان ادامه دادند و سرانجام در سومین دقیقه از وقت های تلف شده به گل تساوی رسیدند. بنزما که پشت محوطه جریمه صاحب توپ شده بود، بعد از پشت سر گذاشتن چند بازیکن حریف، با یک ضربه راحت، کار را تمام کرد تا بازی با تساوی 3-3 به پایان برسذ
مرجع : ورزش سه
کلمات کليدی: سویا/رئال/اطلاعات روز