سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۴

مصدومان «پلاسکو» ۲۰۱ نفر شدند

Share/Save/Bookmark
یک مسئول اورژانس تهران از آمار ۲۰۱ مصدوم حادثه پلاسکو پس از ۶ روز آواربرداری خبر داد.
کد مطلب: 35140
اطلاعات روز# یک مسئول اورژانس تهران از آمار ۲۰۱ مصدوم حادثه پلاسکو پس از ۶ روز آواربرداری خبر داد.
 
حسن عباسی اظهار داشت: تاکنون 201 نفر در حادثه پلاسکو تحت درمان قرار گرفتند که از این میان، 154 نفر در محل حادثه به‌صورت سرپایی و 48 نفر با انتقال به بیمارستانها، درمان شدند.
 
سخنگوی اورژانس تهران عنوان کرد: از 48 مصدوم انتقال داده شده، بهنام میرزاخانی به‌دلیل شدت سوختگی در بیمارستان شهید مطهری به شهادت رسید و 45 نفر نیز ترخیص شدند.
 
عباسی عنوان کرد: در حال حاضر فقط فخرالدین گودرزی و پیمان پورخانچی در بیمارستان پارس بستری هستند که امیدواریم به‌زودی ترخیص شوند.
 
سخنگوی اورژانس تهران درباره اینکه در پی حادثه پلاسکو یک‌سوم نیروهای فوریت‌های پزشکی تهران در این حادثه مشارکت داشتند و وضعیت ارائه خدمات اورژانس به شهروندان تهران در مدت 6 روز گذشته به چه‌صورت بود و آیا خللی در خدمات رسانی ایجاد نشده است، بیان کرد: خیر، خوشبختانه مشکلی پیش نیامد، زیرا یک‌سوم نیروهای فوریت‌های پزشکی تهران فقط در همان روز پنجشنبه 30 دی در محل حادثه پلاسکو حضور داشتند و روزهای دیگر روند ارائه خدمات به شهروندان تهرانی بدون مشکل سپری شد.
 
سخنگوی اورژانس تهران درباره مهمترین مشکل مصدومان کنونی حادثه پلاسکو که هر روز نیز تعداد آنان اضافه می‌شود، خاطرنشان کرد: این مصدومان بیشتر آنان آتش‌نشان و فعالان در صحنه آوار برداری هستند و بیشترین مشکلی که به آنان خدمات اورژانسی می‌شود در بحث دودگرفتگی و مشکلات تنفسی است.
مرجع : ایسنا
کلمات کليدی: مصدومان/پلاسکو/اورژانس/اطلاعات روز/آتش نشانی