يکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۱

بهمن جان 14 نفر را در پاکستان گرفت

Share/Save/Bookmark
سقوط بهمن در پاکستان سبب شد بیش از 20 خانه زیر برف مدفون شوند که بر اثر آن 14 نفر جان باختند و تلاش برای نجات بقیه قربانیان ادامه دارد.
کد مطلب: 35793
اطلاعات روز# سقوط بهمن در منطقه «چترال» از توابع ایالت «خیبرپختونخواه» سبب شد 20 خانه زیر برف مدفون شوند که بر اثر آن  14 نفر جان باختند.

به گزارش دیلی پاکستان، نیروهای امدادی سعی دارند مردمی را که زیر برف مدفون شده‌اند نجات دهند اما تا کنون فقط جسد 14 نفر کشف شده است و تلاش برای کمک به بقیه آسیب دیدگان ادامه دارد.

سقوط بهمن در نواحی «کریم‌آباد» و «شیرشال» واقع در منطقه چترال از توابع ایالت خیبرپختونخواه خسارات زیادی به وجود آورده است و امکان دارد تلفات این حادثه افزایش پیدا کند.

به گزارش پزشکان تاکنون جسد 6 زن، 6 کودک و 2 مرد که زیر برف مدفون شده بودند کشف شده و تلاش برای کمک به مصدومان این حادثه ادامه دارد.

بر اثر بارش برف سنگین تمام مسیرهای زمینی منطقه چترال بسته است که همین موضوع مشکلات زیادی برای کمک به مردم محلی که بر اثر سقوط بهمن دچار آسیب شده‌اند به وجود می‌آورد.

پلیس و مقامات دولتی اعلام کردند هنوز تعداد زیادی از مردم چترال زیر برف مدفون هستند و تمام تلاش خود را برای نجات آنها به کار خواهیم برد.
مرجع : خبرگزاری فارس
کلمات کليدی: سقوط بهمن/پاکستان/اطلاعات روز