۱
 
يکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۳

حجت الاسلام رضایی: قوه قضائیه و وزارت اطلاعات به پرونده بانک مرکزی ورود کنند

Share/Save/Bookmark
اگر به دنبال شفافیت اطلاعات هستیم باید گزارش جامع درخصوص این چند پرونده اخیر در اختیار ملت قرار گیرد.
کد مطلب: 36163
حجت الاسلام رضایی: قوه قضائیه و وزارت اطلاعات به پرونده بانک مرکزی ورود کنند
 
"حجت الاسلام سجاد رضایی" در گفت و گو با خبرنگار سیاسی اطلاعات روز در خصوص بررسی پرونده حقوق های نجومی گفت: مدت زیادی است که اخبار متعددی در خصوص پرونده حقوق های نجومی، واگذاری املاک نجومی، اختلاس ها و اختصاص وام های ویژه برای برخی افراد منتشر شده است؛ با اعلام اینکه به هیچ وجه نیتی سوئی از این اخبار نداشته اما دولت و قوه قضائیه نباید نسبت به این پرونده ها بی تفاوت عمل کنند و ضروری است که هرچه سریعتر نسبت به این پرونده ها بررسی های لازم را اتخاذ کرده و گزارشی جامع از آن را در اختیار مردم قرار  دهند.

وی ادامه داد: اکنون در خصوص پرونده حقوق های نجومی شاهدیم که هیچ گونه واکنشی از سوی دولت رخ نداده است بلکه حاشیه امنی برای این حقوق بگیران نیز فراهم شده است که بدون شک اینگونه اتفاقات ملت را نسبت به مسئولین بدبین می کند.

حجت الاسلام رضایی با اشاره به پرونده اخیر بانک مرکزی اظهار کرد: اخیرا در این خصوص گزارش و اسنادی منتشر شده که از وزارت اطلاعات، دستگاه قضا و دولت درخواست داریم که به این پرونده ورود کرده و پس از بررسی های لازم گزارشی را در اختیار عموم قرار بدهند چراکه لازم است در خصوص مسائل مالی با ملت شفاف صحبت شود.

دبیرکل جمعیت فرزندان شاهدوایثارگر انقلاب اسلامی مطرح کرد: اخیرا رییس جمهور در خصوص شفافیت اخبار و اطلاعات شوی رسانه ای را ایجاد کرد که نتوانست آن را به ثمر برساند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: اگر به دنبال شفافیت اطلاعات هستیم باید گزارش جامع درخصوص این چند پرونده اخیر در اختیار ملت قرار گیرد.
کلمات کليدی: حجت الاسلام رضایی/قوه قضائیه/وزارت اطلاعات/پرونده/حقوق های نجومی/املاک نجومی/بانک مرکزی/اطلاعات روز
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۳۰ ۱۶:۳۸:۳۰
السلام. ان اول انقلاب که انقلاب حرف اول را می زد - شفافیتی در کار نبود و فقط رسیدگی به ضد انقلاب بود و بس . مگر خرید هایی از اموال مصادره شده نمی شد؟ انهایی که هیچ نداشتند و اموال مصادره شده را تملک کردند چگونه شفاف شد؟ هرگز نشد. چقدر مصادره انقلابی شد؟ ایا فراموش شده؟ از پیر تر ها بپرسید. دوم اینکه صدبار رییسی گفت سیصدمیلیارد تومان وام بدون بهره توسط(.....)گرفته شده و همان سیصد میلیارد را در بانک گذاشته و سودش را میگیرد . شفافیت چطور باید باشد؟ شما اگر احساس مسئولیتی دارید پیگیری کنید. شما وظیفه مستقیم ندارید اما قوه قضاییه چرا کاری نمیکند؟ از حضرت علی در اول انقلاب زیاد روایت کردند که: حق مردم را اگر به کابین داده باشند پس میگیرم. نقل به مضمون-چرا الان صحبت از پیشگیری از اغتشاش بهانه می اورند؟-- بقول امام راحل : اخوند شدن چه اسان ادم شدن محال است . والسلام.