شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۲

هلاکت عامل انتحاری داعش در کربلا +تصاویر

Share/Save/Bookmark
نیروهای امنیتی یک عامل انتحاری داعش که خودرویی بمب‌گذاری شده را نزدیک کارخانه سیمان کربلا در غرب این استان هدایت می‌کرد به هلاکت رساندند.
کد مطلب: 36952
اطلاعات روز# نیروهای امنیتی یک عامل انتحاری داعش که خودرویی بمب‌گذاری شده را نزدیک کارخانه سیمان کربلا در غرب این استان هدایت می‌کرد به هلاکت رساندند.

یک منبع امنیتی در استان کربلا از به هلاکت رسیدن یک عامل انتحاری داعش که خودرویی بمب‌گذاری شده را در غرب کربلا هدایت می‌کرد، خبر داد.

این منبع در مصاحبه‌ای مطبوعاتی اعلام کرد نیروهای امنیتی یک عامل انتحاری که خودرویی بمب‌گذاری شده را نزدیک کارخانه سیمان کربلا در غرب این استان هدایت می‌کرد به هلاکت رساندند.

این منبع که خواست نامش فاش نشود تصریح کرد نیروهای امنیتی در پی کشته شدن عامل انتحاری، بمب های کار گذاشته شده در این خودرو را خنثی کردند.

فرمانده عملیات فرات مرکزی نیز جزئیات خنثی سازی یک عملیات تروریستی را که قرار بود با یک خودرو حاوی مقادیر قابل توجهی از مواد منفجره انجام شود توضیح داد.

سرلشکر «قیس خلف المحمداوی» در بیانیه ای اعلام کرد در یک عملیات قهرمانانه و با واکنش سریع نیروهای امنیتی وابسته به فرماندهی عملیات فرات مرکزی، روز چهارشنبه یک دستگاه خودرو جیپ بدون پلاک که حامل مقادیر زیادی مواد منفجره بود و توسط یک انتحاری در محدودۀ کارخانۀ سیمان کربلا (واقع در ۱۲۰ کیلومتری غرب کربلا) رانده می شد متوقف گردید.

وی در این بیانیه افزود: خودرو حدود ۲۵ مین را حمل می کرد و قصد داشت در استان عملیات انتحاری انجام دهد که راننده هدف قرار گرفت و بمبهای کارگذاشته شده در خودرو هم توسط متخصصان مواد منفجره خنثی شد.
 
 
مرجع : ابنا
کلمات کليدی: داعش/عامل انتحاری/کربلا/اطلاعات روز