سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۰

وزیر کشور دوباره از پول‌های کثیف گفت

Share/Save/Bookmark
وزیر کشور درباره برنامه وزارت مطبوع خود پیرامون جلوگیری از ورود پول‌های کثیف در عرصه انتخابات96 گفت: طبق چارچوب وظایف‌های قانونی، حتما ملاحضات لازم را درنظر می‌گیریم و جلوگیری می‌کنیم.
کد مطلب: 37215
اطلاعات روز#  وزیر کشور درباره برنامه وزارت مطبوع خود پیرامون جلوگیری از ورود پول‌های کثیف در عرصه انتخابات96 گفت: طبق چارچوب وظایف‌های قانونی، حتما ملاحضات لازم را درنظر می‌گیریم و جلوگیری می‌کنیم.
 
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در پاسخ به این سوال که شما قبلا درباره احتمالی ورود پول‌های کثیف به انتخابات صحبت کرده بودید. با توجه به اینکه هم‌اکنون فرایند انتخابات 96 آغاز شده، چه برنامه‌ای برای جلوگیری از این پول‌ها در عرصه انتخابات دارید، اظهار داشت: در این خصوص لایحه‌ای (لایحه‌ شفاف‌سازی منابع کاندیداها) را تدوین کردیم و به مجلس هم فرستادیم و قرار بود در قوه مقننه تصویب شود که گفتند این موضوع خیلی مهم است و باید بررسی بیشتری صورت بگیرد که در نهایت هم تصویب نشد.
 
وی در ادامه تأکید کرد: اکنون هم ما طبق چارچوب وظایف‌های قانونی، حتما ملاحضات لازم را درنظر می‌گیریم و مراقبت می‌کنیم. تا جایی که قانون به ما اجازه دهد، با همکاری دستگاه‌ها مانع این کار شویم.

 
مرجع : خبرگزاری فارس
کلمات کليدی: وزیر کشور/پول های کثیف/اطلاعات روز