دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۵

رضایت آمریکایی‌ها از عملکرد ترامپ در کنگره

Share/Save/Bookmark
نتایج نظرسنجی گالوپ نشان داد، اکثریت آمریکایی‌ها از عملکرد رئیس‌جمهوری کشورشان در جریان سخنرانی در کنگره رضایت داشته‌اند.
کد مطلب: 37488
 اطلاعات روز# نتایج نظرسنجی گالوپ نشان داد، اکثریت آمریکایی‌ها از عملکرد رئیس‌جمهوری کشورشان در جریان سخنرانی در کنگره رضایت داشته‌اند.
 
به نقل از خبرگزاری شینهوا، بر اساس نتایج نظرسنجی گالوپ ۳۴ درصد از افرادی که سخنرانی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا در کنگره را تماشا کرده‌اند، اعتقاد دارند که وی در این سخنرانی عملکردی «عالی» داشته است. همچنین ۲۳ درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی سخنرانی کنگره ترامپ را «خوب» و ۲۵ درصد نیز «قابل قبول» دانسته‌اند.
 
این در حالی است که نتایج نظرسنجی گالوپ نشان می‌دهد تنها ۷ درصد آمریکایی‌ها سخنرانی رئیس‌جمهوری کشورشان در کنگره را «ضعیف» و ۹ درصد «غیرقابل‌قبول» دانسته‌اند.
 
نتایج این نظرسنجی همچنین حاکی از آن است که اکثر آمریکایی‌ها اعتقاد دارند ترامپ در این سخنرانی اعتماد به نفس بیشتری نسبت به گذشته از خود نشان داده است.
 
گالوپ در گزارش خود آورده است: واکنش مثبت مخاطبان نسبت به سخنرانی اخیر رئیس‌جمهوری آمریکا نشان می‌دهد که وی در تحکیم پایگاه‌های مردمی خود و جلب افکار عمومی موفق عمل کرده است.
مرجع : خبرگزاری فارس
کلمات کليدی: آمریکایی ها/ترامپ/کنگره/اطلاعات روز