دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۴

چه خبر از وعده پسر احمدی نژاد +تصاویر

Share/Save/Bookmark
پسر محمود احمدی نژاد در پیامی توئیتری روز چهارشنبه نوشته بود قرار است اتفاق مهمی 15 اسفند رخ دهد.
کد مطلب: 37504
 اطلاعات روز# پسر محمود احمدی نژاد در پیامی توئیتری روز چهارشنبه نوشته بود قرار است اتفاق مهمی 15 اسفند رخ دهد.

پسر محمود احمدی نژاد در پیامی توئیتری روز چهارشنبه نوشته بود 15 اسفند بیاد ماندنی خواهد شد، این توئیت کوتاه باعث شد بسیاری از کاربران مجازی شروع به گمانه زنی کنند و حتی رسانه ها موارد مختلف را پیش بینی کنند، برخی نوشتند شاید قرار است 15 اسفند محمود احمدی نژاد نامه ای دیگر بنویسد و یا بیانه ای متفاوت به سبک خود را منتشر کند.
 
 چه خبر از وعده پسر احمدی نژاد / ۱۵ اسفند چه اتفاقی افتاد؟
در فضای مجازی بارها تصویر توئیت بالا منتشر شد تا امروز که روز موعود فرا رسید، اما تا ظهر اتفاق به یاد ماندنی رخ نداد این موضوع باعث شد برخی در کانال های اجتماعی بنویسند هماهنگی لازم انگار صورت نگرفته و روز وعده داده شده شاید به فردا موکول شده است، اما در بعد از ظهر 15 اسفند چند تصویری از کاشت نهال محمود احمدی نژاد، اسفندیار مشایی و حمید بقایی به مناسبت روز درختکاری منتشر شد و چند فیلم کوتاه با صحبت هایی که بوی کنایه می داد.
 
فیلم و تصاویر روزدرختکاری محمود احمدی نژاد را در این خبر مشاهده کنید
 
پس از این اتفاق که شاید برای پسر رئیس جمهور سابق به یاد ماندنی بود، خبری را در رسانه های طرفدار محمود احمدی نژاد منتشر شد مبنی بر حضور او در شبکه اجتماعی توئیتر، محمود احمدی نژاد حتی فیلمی را هم تویئت کرد تا برای کاربران این شبکه اجتماعی ثابت شود این اکانت، اکانت اصلی است.
برای مشاهده اولین پست توئیتری محمود احمدی نژاد اینجا کلیک کنید
خبر حضور محمود احمدی نژاد در توئیتر واکنش های بسیاری را به همراه داشت برخی از کاربران نوشتند او نوشته بالای پروفایل خود را از نوشته بالای صفحه اجتماعی اوباما کپی کرده است.
 
چه خبر از وعده پسر احمدی نژاد / ۱۵ اسفند چه اتفاقی افتاد؟ 
 
 
گاردین هم در توئیتی نوشت احمدی نژاد در توئیتر حاضر شده است.
 چه خبر از وعده پسر احمدی نژاد / ۱۵ اسفند چه اتفاقی افتاد؟
 
 
 
جز این دو اتفاق خبری دیگر مرتبط با احمدی نژاد در 15 اسفند رخ نداده است حالا شما نظر دهید آیا 15 اسفند به یاد ماندنی شده است؟
مرجع : باشگاه خبرنگاران
کلمات کليدی: احمدی نژاد/توئیتر/اطلاعات روز