يکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۷

واکنش یک مقام دولت روحانی به بیانه‌های احمدی‌نژاد

Share/Save/Bookmark
معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور با انتشار متنی به بیانیه‌های اخیر احمدی‌نژاد واکنش نشان داد.
کد مطلب: 37825
 اطلاعات روز# معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور با انتشار متنی به بیانیه‌های اخیر احمدی‌نژاد واکنش نشان داد.
 
حمید ابوطالبی معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور در صفحه شخصی خود نسبت به بیانیه‌های اخیر محمود احمدی‌نژاد واکنش نشان داد.
 
وی در این مطلب آورده است: تاکنون از سوی مسئول دولت پیشین سه بیانیه، چند سوال و یک کاندیدا صادرشده است؛ جالب است که در عالم سیاست هیچ کسی وقعی به این حضور مجازی نگذاشته است.
 
معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور ادامه داد: ظاهراً می‌خواهند "دو قطبی حضور" به "قطبی‌سازی بیانیه‌ای و حضور مجازی - جانشینی" تبدیل شود؛ لذا است که جامعه سیاسی در حال گذر از کنار آن به آرامی است.
 
ابوطالبی تصریح کرد: اصولگرایان پایدار می‌دانند کوچکترین سخنی در این رابطه، شراکت تاریخی‌شان در اقدامات دولت قبل را برای مردم زنده خواهد کرد؛ لذا سکوت بهترین روش است.
 
وی افزود: اصلاح‌طلبان نیز که سال‌های 84-92 را سال‌های سقوط کشور می‌دانند، در این زمینه به صورت پراکنده سخنانی گفته‌اند؛ آنان هم حاضر به ورود به این بازی نیستند.
 
معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور تاکید کرد: دولت حاضر نیست ارزش خدمت‌رسانی به مردم را صرف پرداختن به آنانی کند که خسارات بی‌شمار هشت ساله‌شان به کشور در کوتاه‌مدت غیرقابل اصلاح است.
 
ابوطالبی خاطرنشان کرد: یکی از نزدیک‌ترین خساراتِ پیچیده آن هشت سال، اتلاف 7-8 میلیارد دلار از دارایی‌های ملت در خلال سال‌های 86-89 نیویورک و لوگزامبورگ و بابک زنجانی است.
مرجع : تسنیم
کلمات کليدی: دولت روحانی/بیانیه/احمدی نژاد/اطلاعات روز