يکشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۶
هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال

هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال استقلال برد، منصوریان اخراج شد/ صعود آبی‌ها به رده دوم

Share/Save/Bookmark
تیم استقلال تهران با شکست فولاد به رده دوم جدول رده بندی لیگ برتر رسید.
کد مطلب: 38241
 
به گزارش اطلاعات روز#در آخرین دیدار از هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال عصر امروز استقلال تهران در ورزشگاه آزادی میزبان فولاد خوزستان بود.
 
 آبی ها با توجه به شکست پرسپولیس و تساوی تراکتورسازی این فرصت را داشتند که هم فاصله خود با صدر جدول را کاهش دهند و هم به لطف گل زده بیشتر نسبت به قرمزهای تبریز به رده دوم جدول برسند.
 
منصوریان برای این بازی ترکیب حسین حسینی، رابسون، سید مجید حسینی، خسرو حیدری، زکی پور، امید ابراهیمی، امید نورافکن، مجتبی حق دوست (55 - فرشید اسماعیلی)، محسن کریمی، علی قربانی(82 - فرشید باقری) و کاوه رضایی را انتخاب کرد.
 
در تیم نعیم سعداوی نیز احسان مرادیان، ایوب والی ،محمد اهل شاخه، سروش سعیدی، سینا مریدی،بختیار رحمانی،ماتیاس چاگو(80- محمود مطلق زاده)، احمد عبدالله زاده، بهرام رشید فرخی(78 - عبدالله ناصری)، اسماعیل شریفات و ساسان انصاری به میدان رفتند.
 
استقلال بازی را هجومی آغاز کرد و بارها می توانست به گل برسد اما فرصت ها را از دست داد. فولاد نیز روی یک ضربه کاشته می توانست گلزنی کند که حسینی ضربه رحمانی را مهار کرد و نیمه نخست بدون گل به پایان رسید.
 
در نیمه دوم نیز استقلال تیم برتر میدان بود و بارها موقعیت سازی کرد و بالاخره در دقیقه 71 محسن کریمی روی پاس کاوه رضایی توانست در موقعیت تک به تک با دروازه بان دروازه فولاد را باز کند و تیمش را پیش اندازد.
 
در ادامه هر دو تیم موقعیت هایی برای گل داشتند که چندان جدی نبود و در نهایت استقلال با یک گل پیروز شد و به رده دوم جدول صعود کرد. در اواخر بازی منصوریان از سوی داور اخراج شد تا به کنار تماشاگران برود.
کلمات کليدی: هفته/ بیست/پنجم /لیگ/ برتر/ فوتبال/ استقلال /منصوریان /اخراج / صعود/ آبی‌ها /اطلاعات روز#