جمعه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۹
وب سایت نشنال؛

آیت الله خامنه ای برنده اصلی انتخابات ایران

Share/Save/Bookmark
دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران از انقلاب سال 1979 بدین‌سو که بسیار مهم می‌باشد، قرار است در 19 ماه می برگزار شود.
کد مطلب: 39208
 
به گزارش اطلاعات روز#وب سایت اماراتی نشنال به نزدیک بودن انتخابات ایران و اینکه هنوز مشخص نیست که چه کسی پیشرو این انتخابات است پرداخت و نوشت: دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران از انقلاب سال 1979 بدین‌سو که بسیار مهم می‌باشد، قرار است در 19 ماه می برگزار شود.
 
نشنال افزود: علاوه بر روحانی رئیس جمهور کنونی ایران، شخصیت هایی مانند محمدباقر قالیباف، ابراهیم رئیسی، احمدی نژاد و حمید بقایی نیز برای این مهم ثبت نام کرده اند. بسیاری از تحلیلگران برای مدت زیادی است که تحولات این کشور غیرقابل پیش بینی را دنبال می کنند. در انتخابات آمریکا نیز کسی پیش‌بینی نمی‌کرد که ترامپ بتواند رئیس جمهور شود، همانطور که در سال های گذشته کسی فکرش را نمی کرد که روحانی و احمدی نژاد رئیس جمهور شوند.
 
این وب سایت اماراتی افزود: نامشخص بودن نتیجه انتخابات امسال ایران بیش از گذشته خواهد بود و با توجه به اینکه روزهای کمی تا انتخابات زمان باقی مانده، هنوز نمی توان در این زمینه پیش بینی کرد. همچنین این مسأله که طبقه متوسط جامعه تا چه حدی پای صندوق های رأی خواهند آمد مشخص نیست.
 
نشنال در ادامه نوشت: رقابت انتخاباتی جناح اصولگرا با اعتدالگرایان در حالی است که تمامی رؤسای جمهور گذشته ایران دودوره‌ای بوده‌اند. برخی بر این باورند که هرچند سپاه قدرتمند ایران نمی‌تواند در انتخابات نقشی داشته باشد، اما کاندیدای مطلوبش آقای رئیسی است.
 
مرجع : جام نیوز
کلمات کليدی: آیت الله خامنه ای/انتخابات/برنده/اطلاعات روز#