چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۷
با صدور اطلاعیه؛

سپاه دقایقی پیش با صدور بیانیه ایی وعده انتقام داد

Share/Save/Bookmark
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ملت ایران اطمینان می‌دهد برای صیانت از امنیت ملی کشور و حفاظت از جان مردم عزیز لحظه‌ای درنگ نخواهد کرد.
کد مطلب: 41713
 
 به گزارش اطلاعات روز#در پی اقدام تروریستی که صبح امروز (چهارشنبه هفدهم خردادماه) در مجلس شورای اسلامی و مرقد مطهر امام خمینی(ره) به وقوع پیوست، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای به تشریح این اقدام ددمنشانه پرداخت که متن کامل آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت شریف و قهرمان ایران

همانگونه که اطلاع رسانی شده است در ساعت 10:15 صبح امروز سه نفر تروریست در پوشش مراجعه به نمایندگان با ورود به درب مراجعات مردمی مجلس شورای اسلامی و درگیری با پاسدار محافظ درب، وی را به شهادت رسانده و با ورود به سالن مراجعات، مردم در انتظار ملاقات با نمایندگان خود را به رگبار بستند که متأسفانه در این حمله وحشیانه تعدادی از هموطنان بیگناه ما به شهادت رسیدند.

در ادامه تروریست ها تلاش داشتند وارد ساختمان مجلس شورای اسلامی شوند که با عکس العمل به‌موقع یگان حفاظت مجلس مجبور به پناه بردن به یکی از طبقات ساختمان مراجعات مردمی شدند که در مواجهه با کارمندان این ساختمان نیز تعدادی دیگر را به شهادت رساندند.

با ورود قاطعانه یگان ویژه حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و کمک و پشتیبانی نیروی مقتدر انتظامی در مدت یک ساعت تروریست‌ها در محل اختفای خود به محاصره درآمده وسرانجام همه آن‌ها  به هلاکت رسیدند.

یادآوری این نکته حائز اهمیت است که در طول این درگیری‌ها مجلس شورای اسلامی جلسه علنی خود را در نهایت امنیت و آرامش ادامه داده و اقدام جنایتکارانه تروریست‌ها هیچ اختلالی در کار مجلس ایجاد نکرد.
 
همزمان با این اقدام تروریستی، دو نفر دیگر از تروریست‌ها با ورود به صحن حرم مطهر امام خمینی (ره) و به شهادت رساندن یک کفشدار مردمی، با اقدام به‌موقع نیروی انتظامی مواجه و هردو به هلاکت رسیدند.
 
افکار عمومی مردم جهان به‌ویژه ملت ایران این اقدام تروریستی را که یک هفته پس از جلسه مشترک رئیس جمهور امریکا با سران یکی از دول مرتجع منطقه -که پیوسته حامی تروریست‌های تکفیری است- انجام شده، بسیار معنادارو بر عهده گرفتن مسئولیت آن توسط داعش را بیانگر دست داشتن آن‌ها در این اقدام سبعانه می‌داند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ثابت کرده است ریخته شدن هیچ خون پاکی را بدون انتقام نمی‌گذارد و همانطور که امروز نیز با کمک نیروی انتظامی تمامی این تروریست‌ها را به هلاکت رساند، به ملت ایران اطمینان می‌دهد برای صیانت از امنیت ملی کشور و حفاظت از جان مردم عزیز لحظه‌ای درنگ نخواهد کرد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
1396/03/17
کلمات کليدی: سپاه/ انتقام /داعش/اطلاعات روز#