سه شنبه ۱۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۵

طراحی لباس بانوان وزنه‌بردار در خفا!

Share/Save/Bookmark
مسئولان فدراسیون وزنه‌برداری عنوان کرده بودند که تا الان هیچ طراحی لباسی برای بانوان وزنه‌بردار صورت نگرفته است.
کد مطلب: 43142
اطلاعات روز# مسئولان فدراسیون وزنه‌برداری عنوان کرده بودند که تا الان هیچ طراحی لباسی برای بانوان وزنه‌بردار صورت نگرفته است.

 پس از این که سید علی شاهرخی، دبیر کمیته استعدادیابی فدراسیون وزنه‌برداری اعلام کرد  طرح لباس پیشنهادی ایران برای بانوان وزنه‌بردار توسط فدراسیون جهانی تایید شده، مسئولان فدراسیون وزنه‌برداری به شدت نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند و عنوان کردند که تا الان هیچ طراحی لباسی برای بانوان وزنه‌بردار صورت نگرفته، چه برسد به این که فدراسیون جهانی بخواهد آن را تایید کند.
 
این واکنش تا جایی پیش رفت که یکی از مسئولان فدراسیون وزنه‌برداری در گفت‌وگو با میزان گفت که کسی که خودش را دبیر کمیته استعدادیابی معرفی کرده سمتی در فدراسیون وزنه‌برداری ندارد. این در حالیست که تیر 94 رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در حکمی شاهرخی را به عنوان دبیر کمیته استعدادیابی منصوب کرد.
 
اما نکته مهم‌تر این که ریحانه طریقت، نایب رئیس بانوان فدراسیون وزنه‌برداری در گفت‌‌وگویی که با خبرگزاری میزان داشت در خصوص طراحی لباس بانوان وزنه‌برداری اظهار داشت که بر اساس قوانین اسلامی لباس خوبی طراحی شده و در زمان خودش در جلسه با معاونت بانوان بررسی می‌شود و حتی لباس داوری هم طراحی شده است.
 
دلیل این که چرا مسئولان فدراسیون وزنه‌برداری این گونه نسبت به یک موضوع اظهارنظرهای متناقضی انجام می‌دهند مشخص نیست آن هم در شرایطی که موضوع فعالیت بانوان وزنه‌برداری بسیار چالش‌برانگیز است و فعالیت در این حوزه آن هم به صورت پنهانی قابل توجیه نیست. باید دید مرادی و همکارانش در فدراسیون وزنه‌برداری چه واکنشی در قبال این موضوع دارند.
مرجع : میزان
کلمات کليدی: فدراسیون وزنه برداری، لباس، بانوان