دوشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۷

۲ تن انواع مواد مخدر در قم امحا شد

Share/Save/Bookmark
حدود ۲ تن انواع مواد مخدر غیرقابل استحصال در قم امحا شد.
کد مطلب: 43493
اطلاعات روز# مراسم امحا حدود 2 تن انواع مواد مخدر غیرقابل استحصال صبح امروز هم‌زمان با سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر، با حضور استاندار قم، فرماندار قم، فرمانده انتظامی استان و جمعی از مسئولان استانی در پارک‌سوار امیرکبیر برگزار شد.
 
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم در این مراسم ضمن تشکر از تلاش‌های انجام‌شده در کشف، برخورد و مبارزه با مواد مخدر در استان اظهار داشت: سال گذشته در هفته ناجا 1735 کیلوگرم انواع مواد مخدر غیر دارویی امحا شد و در این مدت بعدازآن با تلاش‌های 9 ماهه پلیس میزان کشفیات روند قابل قبولی داشته است.
 
ابوالفضل شریفی بابیان اینکه در 9 ماهه گذشته با همکاری کمیته مقابله باعرضه مواد مخدر برخورد با خرده‌فروشان در دستور کار قرارگرفته است، افزود: این اقدام در کنار جمع‌آوری معتادان سبب ایجاد رضایت و آرامش مردم بوده است.
 
وی با تأکید بر اینکه پاکسازی پاتوق‌های معتادان از اقدامات انجام‌شده به شمار می‌رود، خاطرنشان کرد: استان قم شاهراه مواصلاتی کشور به شمار می‌رود که این موضوع سبب حمل‌ونقل زیاد مواد مخدر از این استان شده است و 90 درصد میزان کشفیات مواد مخدر در قم مختص به این استان نیست.
 
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم با اشاره به اهدای دو جانباز در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر در قم تصریح کرد: با همکاری دستگاه‌های مختلف استان و تلاش‌های پلیس استان در کنار یاری استان‌های دیگر توانسته‌ایم قم را به یکی از محورهای ناامن برای سوداگران مواد مخدر تبدیل کنیم.
مرجع : تسنیم
کلمات کليدی: مواد مخدر،امحا،قم