چهارشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۷
اطلاعات روز#

جریان اپوزیسیون بیرق اختلاف ولایتی و رهبر را علم کردند/ دانشگاه آزاد هشیار باشد

Share/Save/Bookmark
بلافاصله بعد از روی کارآمدن فرهاد رهبر به ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و افزایش برخی انتصابات زود هنگام توسط علی اکبر ولایتی و نامه نگاری های مستقیم به مدیران کل دانشگاه؛ بورژواهای شکست خورده در این دانشگاه را بر ان داشت تا با این بهانه واهی سناریوی اختلاف میان علی اکبر ولایتی و فرهاد رهبر را باهدف ایجاد بحران در دانشگاه آزاد کلید بزنند.
کد مطلب: 45842
 
اطلاعات روز# بهاره بهرامی نوشت: سناریو سازی پس مانده های حلقه نیاوران پس از روی کار آمدن ولایتی در دانشگاه آزاد علیه ولایتی و فرهاد رهبر شروع شد.

این دژسالارهای سیاسی با برافراشتن بیرق اختلاف میان ولایتی و رهبر سعی در متشنج کردن اوضاع و ایجاد شرایط دو قطبی در دانشگاه آزد را دارند.

بلافاصله بعد از روی کارآمدن فرهاد رهبر به ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و افزایش برخی انتصابات زود هنگام توسط علی اکبر ولایتی  و نامه نگاری های مستقیم به مدیران کل دانشگاه؛ بورژواهای شکست خورده در این دانشگاه را بر ان داشت تا با این بهانه واهی سناریوی اختلاف میان علی اکبر ولایتی و فرهاد رهبر را باهدف ایجاد بحران در دانشگاه آزاد کلید بزنند.

حلقه نیاوران چه نقشه ای در سر دارد؟

این جناح که با اصلاح ساختار دانشگاه از رسیدن به ثروت و قدرت محروم خواهد شد با برنامه ریزی در سه گام مختلف سعی در ایجاد خلل و شکست مدیریت جدید دانشگاه آزاد دارد.

1- همانگونه که در ابتدای گزارش ذکر شده برخی انتصابات از سوی ولایتی و نامه نگاری های مستقیم وی با مدیران فرهاد رهبر ، دیدارهای غیرملزوم و استقبال هایی که بهتر بود ریاست دانشگاه انجام میداد، اصلاح ساختار دانشگاه ، سکوت فرهاد رهبر ،  بهانه مناسبی برای ایجاد دوقطبی در دانشگاه توسط پس ماندگان شده است

2- این جناح در گام دوم قصد دارد خانواده و فرزندات علی اکبر  ولایتی را نشانه بگیرد ؛ اینگونه که با پرونده سازی علیه فرزندان "علی اکبر ولایتی" و تهدید به افشای اخبار محرمانه از آنها سعی در مخدوش کردن چهره وی و ایجا  عدم مقبولیت از سوی خانواده دانشگاه آزاد را دارند.

3- کانون های قدرت و ثروت در گام سوم قصد دارند با امنیتی نشان دادن چهره رهبر و تولید وهن عدم سابقه کافی در حوزه علوم و مدیریت دانشگاهی توسط رسانه ها و کانال در فضای مجازی و ارائه اسناد تقلبی، وی را از ادامه این مسیر منصرف کنند.

4- این جناح در گام نهایی با بزرگ نمایی عدم حضور سیدحسن خمینی و علی اکبر ناطق نوری در جلسه هیات امنا سناریو حذف مدیریت جدید از دانشگاه آزاد را پیش گرفتند.

اما چند نکته که جریان اپوزیسیون از آن غافل شدند

سابقه شش ساله فرهاد رهبر در دانشگاه تهران و رضایت مندی دانشجویان و اساتید از نحوه مدیریتی رهبر و همسو شدن جناح های مختلف با وی و همچنین اشراف او به بازی ها و توطئه ها نشان از توانمندی رهبر در اداره امور دانشگاهی دارد.

همچنین سابقه علی اکبر ولایتی و اعتماد رهبر معظم انقلاب به وی یقین دشمن را از رسیدن به اهداف شوم خود باز می دارد، کما اینکه هیچ گونه مدرکی دال بر اقدامات غیر عرف از فرزندان وی تا کنون وجود ندارد.

اولین بخشنامه مدیریت جدید دانشگاه آزاد درخصوص تخفیف 50درصدی شهریه در مناطق محروم و عدم افزایش شهریه های ثابت دانشگاه آزاد نشان از رویکرد صحیح مدیریت جدید داشته کما اینکه این بخشنامه نیز با استقبال گسترده دانشجویان رو به رو شده است.
 

با توجه به اینکه مدیریت جدید دانشگاه آزاد اخیرا آغاز به کار کرده قطع به یقین با اتحاد اعضای جدید اتفاقات خوشایندی در دانشگاه آزاد پس از سال ها افول و نارضایتی رقم می خورد.

در پایان اطلاعات روز هشدار میدهد در صورت ایجاد هرگونه خلل در روند پیشرفت دانشگاه مجبور  به بازگویی مسایلی از دوران ایت الله و دکتر فرهاد دانشجو خواهد شد و مطالبی را مستندا بازگو خواهد کرد تا مردم خودشان به قضاوت بنشینند.

 
کلمات کليدی: ولایتی،فرهاد رهبر،رهبر،دانشگاه آزاد،اختلاف،انتصاب،نامه نگاری،جناح،اپوزیسیون،بهاره بهرامی،شهریه،بحران،اطلاعات روز
 


فیلم/ حامد بهداد در نقش یک سیاستمدار  

فیلم سینمایی «مارموز» به کارگردانی کمال تبریزی برای اولین بار در جشنواره جهانی فجر نمایش داده می‌شود.

فیلم/ آرزوی مدیر کانال آمدنیوز برای جنگ داخلی در کشور  

ویدئویی از آرزوی روح‌الله زم مدیر کانال ضدانقلاب آمدنیوز برای جنگ داخلی در کشور و حمله به ایران را مشاهده می‌کنید.

فیلم/ سقوط هولناک وسیله شهربازی در عراق  

وسیله بازی که تعداد بسیاری سرنشین داشت طی حادثه‌ای هولناک مقابل چشمان مردم از ارتفاع سقوط کرد.

 
اولین تصاویر از محل شهادت ۷ ایرانی در فرودگاه «تی۴»
تصاویر اولیه از محل حمله موشکی روز گذشته به فرودگاه تی۴ که منجر به شهادت ۷ نفر از شهروندان کشورمان شد، منتشر شد....
تصاویر/ انفجار در مسیر حرکت خودروی نخست‌ وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین
دست‌کم ۷ نفر بر اثر انفجار زخمی بمب در مسیر حرکت خودروی نخست‌ وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین زخمی شدند.
تصاویر/ تریلی که ماشین عروس شد
یک زوج فرخشهری در اقدامی نادر با تریلر ماک به خانه بخت رفتند.
تصاویر/ زنان ایرانی به استادیوم سرپوشیده آزادی رفتند
تماشاگران زن ایرانی توانستند با حضور در استادیوم دوازده هزار نفری آزادی تهران حضور یابند و شاهد دیدار تیم‌های ...
دهان مردم را نبستند،خرد کرده اند/هر کس غیر از آقا وحید حرف مردم را میزد لهش می کردند!
باید از او پرسید سردار وحید در کرمانشاه چه میزان ی تدبیری و بی کفایتی از دولتمردان دیده است که حاضر می شود خود ...
صوت/ آخرین وصیت شهید حججی به همسرش  
آخرین وصیت‌های شهید مدافع حرم محسن حججی در سوریه به همسرش و علی کوچولو پسر نازنینش را می‌شنوید.
صوت/ بیانات رهبر انقلاب درباره انتخابات 96  
بیانات امروز رهبر معظم انقلاب درباره انتخابات 96 منتشر شد.
صوت/ مداحی محمود کریمی محرم 95  
فایلهای صوتی شب اول محرم الحرام سال1438 هیئت رایة العباس چیذر بانوای حاج محمو د کریمی اماده دریافت است.
تیم ملی والیبال نشسته ایران قهرمان پارالمپیک شد
تیم ملی والیبال نشسته ایران با پیروزی مقابل بوسنی قهرمان رقابت های پارالمپیک ریو شد.