سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۵

نسخه‌جدید آیت‎الله‌مصباح برای جبهه‌پایداری

Share/Save/Bookmark
عضو شورای مرکزی جبهه پایداری، ضمن بی اطلاعی از ترکیب هیئت مشورتی جمنا گفت: اگر جمنا می‌خواهد با ما مشورت کند که اکنون چه کاری برای نظام ضروری است توصیه ما به آنها این است که همه یکپارچه علیه امریکا باشیم.
کد مطلب: 48799
اطلاعات روز#  عضو شورای مرکزی جبهه پایداری، ضمن بی اطلاعی از ترکیب هیئت مشورتی جمنا گفت: اگر جمنا می‌خواهد با ما مشورت کند که اکنون چه کاری برای نظام ضروری است توصیه ما به آنها این است که همه یکپارچه علیه امریکا باشیم.
 
مجید متقی‌فر با اشاره به فعالیت جبهه پایداری گفت: دیداري با آیت الله مصباح انجام شده است و ایشان حفظ و ترویج روحیه انقلابی، کار گفتمانی و فرهنگی را مورد تاکید قرار داده‌اند و باید برای این موارد برنامه‌ریزی شود.
 
وی در مورد اینکه آیا جمنا دعوتی از جبهه پایداری برای معرفی نماینده در هیئت مشورتی داشته است، بیان کرد: اطلاعی ندارم که ترکیب هیئت مشورتی چگونه است، لذا توجه ما به امور ذکر شده است و به این مسائل نمی‌پردازیم.
 
متقی‌فر افزود: اگر جمنا می‌خواهد با ما مشورت کند که اکنون چه کاری برای نظام ضروری است، توصیه ما به آنها این است که همه یکپارچه علیه امریکا باشیم و ان‌شاءالله دولت هم همراهی داشته باشد تا دشمن سوء استفاده نکند.
 
عضو شورای مرکزی جبهه پایداری، تاکید کرد: اکنون جبهه پایداری به دنبال این است که ببیند دولت در مقابل هتاکی‌های دولت امریکا به جز نصیحت ترامپ چه برنامه‌ای دارد لذا یک سال است که نقض برجام صورت می‌گیرد اما دولت مقابله به مثل انجام نداده است که این خلاف قانون، نظر رهبری و مردم است.
 
متقی‌فر با بیان اینکه به دنبال مسائل ملی هستیم،‌ ادامه داد: اکنون اقدامات غیرقانونی امریکا به اوج رسیده و می‌خواهد قوانین سخت‌تری را علیه ایران به تصویب رسانده و تشدید کند که باید چاره‌ای اندیشیده شود.
مرجع : ایلنا
کلمات کليدی: آیت الله مصباح،جبهه پایداری