شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۹
بازنشر تخلفاتی که جدی گرفته نشد!

اردوهای مختلط فائزه هاشمی با پوششی عجیب و با امکانات واحد پردیس دانشگاه آزاد/ جولان متخلفین در کنار دختر آیت الله+اسناد و تصاویر دیده نشده

Share/Save/Bookmark
باید پذیرفت که عده ای ضدانقلاب برای مخدوش کردن ذهن جوانان کشور در فضای دانشگاهی کشور رسوخ کرده اند که نیازمند برخورد سریع و به هنگام است اما نباید فراموش کرد ضرر افراد وابسته به کانون های قدرت و ضد منافع دانشگاه آزاد کم از افراد ضدانقلاب نبوده و نیست.
کد مطلب: 49566
 
به گزارش اختصاصی اطلاعات روز# علی‌اکبر ولایتی رئیس هیئت مؤسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی طی دستوری به رئیس دانشگاه آزاد واحد اراک از او خواست تا استاد هتاک به ارزشهای اسلامی سریعاً اخراج شود.

دکتر ولایتی در نامه ای خطاب به ریاست واحد اراک نوشت: بر اساس اطلاعات واصله، یکی از اساتید آن دانشگاه، به‌هنگام تدریس و در حضور دانشجویان، نسبت به ساحت مقدس حضرت رسول اکرم(ص) و سایر مقدسات اسلامی صریحاً اهانت نموده است.

لطفاً به‌دقت تحقیق نمایید در صورت اثبات ماوقع، بدون درنگ ایشان را از کل سمتهای آموزشی خلع نموده و از آن دانشگاه اخراج نمایید.

بدون شک باحضور علی اکبر ولایتی، دانشگاه آزاد پیش از هر زمان دیگری در مسیر موازین انقلابی و رعایت اصول و شأن اسلام و انقلاب قرار گرفته است و از همان روز اولی که وی به دستور مستقیم رهبر انقلاب در دانشگاه آزاد حضور یافت همگان بر این امر مهم واقف شدند.

اینکه دکتر ولایتی از کلاس های درس و اتفاقات رخ داده با خبر است نشان از پیگیری دقیق وی بوده که قابل تقدیر است.

باید پذیرفت که عده ای ضدانقلاب برای مخدوش کردن ذهن جوانان کشور در فضای دانشگاهی کشور رسوخ کرده اند که نیازمند برخورد سریع و به هنگام است اما نباید فراموش کرد ضرر افراد وابسته به کانون های قدرت و ضد منافع دانشگاه آزاد کم از افراد ضدانقلاب نبوده و نیست.

رهبرانقلاب چندی پیش در دیدار صمیمانه با دانشجویان در واکنش به برگزاری اردوهای مختلط در دانشگاه خاطر نشان کردند: جذابیت از راه اردوی مختلط، صددرصد غلط و خطا است و علت تأکید مکرر من به مسئولان مبنی بر جلوگیری از برگزاری اردوهای مختلط دانشجویی بر همین اساس است، زیرا رعایت نکردن حد و مرزهای دینی موجب تضعیف ایمان درونی می شود.
حال با وجود تأکید مستقیم رهبری در خصوص عدم برگزاری اردوهای مختلف دانشجویی، در تصاویری که در اختیار پایگاه اطلاعات روز قرار گرفته، این اردوها با عنوان" پیمایش کوهنوردی توچال تا چالوس" در واحد پردیس دانشگاه آزاد با حضور مستقیم فائزه هاشمی برگزارش شده است که نیازمند برخورد به هنگام از سوی ریاست واحد و شخص دکتر ولایتی است.

مضاف بر اینکه حضور "عباس معظمی گودرزی" مدیر دانشجویی واحد که تخلف وی در دوره ریاست قبلی محرز و درخواست برکناری فوری وی از سوی رئیس مرکز حراست واحد صادر شد همچنان در هاله از ابهام قرار دارد.

فرد مذکور در نامه نه تنها برکنار نشده بلکه کانال تلگرامی آموزشی توسط وی اداره می شود.
 
این فرد که از نزدیکان فائزه هاشمی است در اقدامی خلاف عرف نیز برای ثبت نام دختر آیت الله در لیست اعضای هیئت علمی دانشگاه شماره شخصی خود را در سیستم به ثبت رسانده است.

گفتنی است که این تخلفات تنها در یکی از واحد پردیس  دانشگاه آزاد رخ داده که هنوز رئیس وابسته به این خاندان بر مسند خود باقیست

تمایل مدیریت جدید دانشگاه آزاد برای مقابله با عناصر ضد انقلاب بر همگان روشن است اما نیاز است با اقدامات اینچنینی خلاف ارزش های انقلاب و مخالف با فرمایشات رهبرانقلاب هرچه سریعتر مقابله شود تا ریشه افراد متصل به کانون های قدرت و ثروت از دانشگاه آزاد برای همیشه قطع شود تا مبادا حکایت مدیریت جدید دانشگاه آزاد حکایت روباه و مرغ های قاضی شود!


 
کلمات کليدی: ولایتی،دانشگاه آزاد،ضدانقلاب،بهاره بهرامی،فائزه هاشمی،اردوی مختلط، رهبرانقلاب