شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۱

رسایی ادعای رضا ضراب را تکذیب کرد

Share/Save/Bookmark
رضا ضراب تا الان توفیق ‎ملاقات با رسایی را نداشته، رسایی هم تا الان ‎آذربایجان نرفته و در هیچ جای دیگر هم با او ملاقات نداشته است.
کد مطلب: 50879
رسایی ادعای رضا ضراب را تکذیب کرد
 
اطلاعات روز# سایت حجت‌الاسلام حمید رسایی، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی درباره دیدارش با رضا ضراب نوشت: خبرنگار BBC در صفحات مجازی اش ‏ادعا کرد که رضا ‎ضراب در ‎دادگاه آمریکا اعتراف کرده که با رسایی در آذربایجان ملاقات داشته!
 
پاسخ رسایی اما به این دروغ این بود: یا رضا ضراب ‎دروغ میگه یا اونی که ملاقات کرده ‎رسایی نبوده و سرش کلاه گذاشتن! ضراب تا الان توفیق ‎ملاقات با رسایی را نداشته، رسایی هم تا الان ‎آذربایجان نرفته و در هیچ جای دیگر هم با او ملاقات نداشته است.
 
رضا ضراب در سال ۲۰۱۳ به اتهام فساد اقتصادی در کشور ترکیه به مدت دو ماه بازداشت شد و نهایتاً در دادگاه تبرئه گردید. وی سپس در ماه مارس ۲۰۱۵ در شهر میامی در ایالت فلوریدای آمریکا با اتهامات فساد اقتصادی و نقض قوانین آمریکا بازداشت شد و اکنون در آمریکا زندانی است.
 
دولت ترکیه و چند تن از وزرای رئیس جمهور رجب طیب اردوغان در این پرونده درگیرند. رسانه ها همکاری‌های اقتصادی گسترده رضا ضراب  با شرکت سورینت متعلق به بابک زنجانی را ادعا کرده اند.
 
اینکه غربی ها با این ادعای دروغ، دنبال چه هدفی هستند را باید در روزهای آینده دید.
کلمات کليدی: رضا ضراب،ترکیه