شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۰

حمله موشکی یمن به پایگاه شبه‎نظامیان ائتلاف سعودی در مارب

Share/Save/Bookmark
یگان موشکی ارتش یمن و انصارالله امروز با شلیک چندین فروند موشک «کاتیوشا»، مواضع شبه نظامیان ائتلاف سعودی را در استان مارب منهدم کردند.
کد مطلب: 51822
حمله موشکی یمن به پایگاه شبه‎نظامیان ائتلاف سعودی در مارب
 
به گزارش اطلاعات روز#یگان موشکی ارتش یمن و انصارالله امروز(جمعه) بار دیگر مواضع شبه نظامیان ائتلاف سعودی را این بار در استان مارب واقع در شمال شرقی صنعاء هدف قرار دادند.

منابع یمنی می گویند که نیروهای یمنی امروز تعدادی موشک «کاتیوشا» را به سمت محل تجمع شبه نظامیان در اردوگاه نظامی «الماس» استان مارب شلیک کردند.

یک منبع وابسته به ارتش یمن و انصارالله نیز گفته که یگان موشکی ارتش یمن و انصارالله پایگاه شبه نظامیان را در پایگاه التباب السود در «وادی الضیق» استان مارب هدف قرار دادند.

یگان موشکی ارتش یمن و انصارالله شب گذشته (پنجشنبه) نیز یک فروند موشک بالستیک را به سمت مواضع شبه نظامیان ائتلاف سعودی در پایین منطقه «فرضه نهم» واقع در شرق صنعاء شلیک کردند.

یگان موشکی ارتش یمن و انصارالله همچنین روز چهارشنبه گذشته محل تجمع شبه نظامیان ائتلاف سعودی را در منطقه «فرضه نهم» در شرق استان صنعاء، هدف حمله موشکی قرار دادند.

منابع وابسته به ارتش یمن تاکید کردند که نیروهای یمنی با این موشک، محل نشست مسئولان و فرماندهان شبه نظامیان ائتلاف در منطقه «صافر» در فرضه نهم را هدف قرار دادند.

یگان موشکی یمن روز سه شنبه گذشته نیز یک فروند موشک بالستیک «برکان اچ۲» را به سمت کاخ الیمامه در ریاض شلیک کرد.
کلمات کليدی: حمله/ موشکی /یمن/پایگاه/ شبه‎نظامیان /ائتلاف /سعودی/مارب/اطلاعات روز#