شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۴

تداوم آلودگی هوا در تهران / شاخص کیفیت ۱۲۲

Share/Save/Bookmark
مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: وضعیت کیفیت هوای پایتخت طی امروز در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است و انتظار می‌رود همراه با افزایش نسبی غلظت آلاینده‌ها تا فردا (15 بهمن) شرایط کیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران در آستانه شرایط ناسالم برای همه افراد جامعه قرار گیرد.
کد مطلب: 53893
اطلاعات روز#  مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: وضعیت کیفیت هوای پایتخت طی امروز در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است و انتظار می‌رود همراه با افزایش نسبی غلظت آلاینده‌ها تا فردا (15 بهمن) شرایط کیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران در آستانه شرایط ناسالم برای همه افراد جامعه قرار گیرد.
 
حسین شهبازی اظهار کرد: بر اساس تحلیل ﺁخرین داده‌های هواشناسی پیش‌بینی شده برای شهر تهران، با حاکمیت شرایط جوی نسبتا آرام طی امروز (۱۴ بهمن) در بیشتر ساعات روز تغییر محسوسی در سرعت باد مشاهده نخواهد شد و تنها در برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۴ متر بر ثانیه انتظار می‌رود.
 
وی با اشاره به اینکه با تداوم این شرایط طی فردا (۱۵ بهمن) برخی ساعات همراه با وزش باد موثر خواهد بود، تصریح کرد: دما طی دو روز آینده افزایش نسبی خواهد یافت.
 
شهبازی در پایان با بیان اینکه میامگین شاخص کیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ صبح امروز با شاخص ۱۲۵ در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشت، گفت: این شاخص هم اکنون ۱۲۲ و همچنان در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است.
ارسال به تلگرام

 
کلمات کليدی: آلودگی هوا،تهران،شاخص کیفیت