شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۴

۴۶۰۰ خانوار از مددجویان کمیته امداد صاحب خانه شدند

Share/Save/Bookmark
مدیر کل تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد گزارشی از واگذاری واحدهای مسکونی مددجویی در بهمن ماه امسال اعلام کرد.
کد مطلب: 54272
اطلاعات روز# به گزارش فارس، ابراهیم بازیان گفت: چهار هزارو ۶۰۰ واحد مسکونی در بهمن ماه به مددجویان واگذار می شود که ۲هزار و ۹۵۰ واحد از این تعداد مربوط به مددجویان روستایی و هزار و ۶۵۰ واحد نیز برای مددجویان شهری است.
 
وی افزود: بیشترین واحدهای مسکونی روستایی در استان های سیستان و بلوچستان، گیلان و خراسان رضوی و بیشترین واحدهای مسکونی شهری دراستان های  قم،آذربایجان غربی و زنجان به مددجویان واگذار می شود.
 
مدیر کل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد ادامه داد: در این مدت ده واحد ساختمان حمایتی شامل کانون فرهنگی و تربیتی برای خانوارهای تحت حمایت و بازارچه فروش محصولات مددجویان افتتاح شده است.
 
بازیان با اشاره به اینکه امسال ۷۰ هزار خدمت در زمینه مسکن مددجویان در شهر و روستا داده می شود گفت: از این رقم ۱۶ هزار خدمت مربوط به ساخت یا خرید خانه برای مددجویان شهری، ۹ هزار خدمت مربوط به بهسازی و مقاوم سازی منزل مسکونی مددجویان روستایی و ۴۵ هزار خدمت مربوط به تعمیر منازل مددجویان و ساخت سرویس بهداشتی، حمام، گازرسانی و حصار کشی است.
 
وی با بیان اینکه ۱۵۰ هزار خانوار تحت حمایت فاقد مسکن هستند و مسکن ۳۵۰ هزار خانوار نیازمند مقاوم سازی، بهسازی و تعمیرات است افزود: امسال بودجه خدمات عمرانی کمیته امداد به ۷۳۳ میلیارد تومان افزایش یافته است.
کلمات کليدی: مددجویان،کمیته امداد،صاحب خانه