شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۹
اختصاصی اطلاعات روز#

پازل خطرناک در واحد پردیس دانشگاه آزاد/از مدیریت اردوهای مختلط و تبلیغ شبکه وهابیت تا رپرتاژ برای متهم به جاسوسی+اسناد

Share/Save/Bookmark
خانم الف الف عضو هیئت علمی واحد پردیس دانشگاه آزاد به نظر میرسد شمشیر مبارزه با مدیریت اسلامی را از غلاف خود خارج کرده است و یا احتمالا بصورت ناخوداگاه در پازلی خطرناک در حال بازی ضد ایرانی می باشد وی بعد از انتشار عکس هایی از اردوهای مختلط خود، تبلیغ گفتمان شبکه ضد ایرانی حامی وهابیت اینبار با انتشار رپرتاژ خبری به حمایت از کاوه مدنی پرداخته است
کد مطلب: 56085
 
به گزارش اطلاعات روز#ما مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی می بایست طوری عمل نماییم که دانشجویان و اساتید محترم دانشگاه و احاد ملت شریف و هوشمند ایران به این باور برسند که رهنمودهای مقام معظم رهبری در جهت گیری های سیاسی و حرکت های آرمانی و اجتماعی نصب العین ما می باشد. شما و دیگر مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی لابد دریافته اید که "کشتیبان را سیاست دیگر آمده است".

این سخنان را 17 آذر 1396 علی اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری و رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد خطاب به رئیس واحد نجف آباد نوشت تا شیوه راه جدید اداره دانشگاه آزاد برای همه به وضوع ترسیم شود، یعنی توجه ویژه به رهنمودهای رهبری در حرکت ها.

پایگاه خبری اطلاعات روز#6 اسفند ماه همان سال با انتشار تصاویر و گزارشی(
اینجا) از اردوهای مختلط یکی از اعضای هیئت علمی پرحاشیه و از دوستان نزدیک آقازاده جنجالی در واحد پردیس پرده برداشت

یکی از تصاویر سانسور شده توسط اطلاعات روز از حضور عضو هیئت علمی مذکور در اردوهای مختلط

 
و نوشت :اردوهای مختلط نه تنها خطوط قرمز تعیین شده توسط مقام معظم رهبری است بلکه از لحاظ قانونی نیز در تعارض با آیین‌نامه اردوهای دانشجویی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی» مصوب جلسه 297 شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی است و این رفتار عضو هیئت علمی دانشگاه پردیس یا از روی جهالت بوده است یا با یک برنامه ریزی به دنبال تقابل با منش جدید مدیریتی در دانشگاه آزاد هستند و انتظار میرفت رئیس واحد مربوطه که حضورش به عنوان رئیس واحد را مدیون آقازاده پرهیاهو است به منویات رهبری و تاکیدات مدیران جدید دانشگاه توجه و با مرتکبین خطا برخورد نماید

این اقدام خلاف قانون عضو هیئت علمی نه تنها با برخورد قانونی رئی واحد مواجه نشد و به نوعی دهن کجی به فرمایشات رئیس هیئت امنا محسوب شد بلکه در مقابل بلافاصله بعد از انتشار، با واکنش گستاخانه فرد خاطی مواجه شد و با انتشار پیام های متعدد منقدین خود را افراد مذهبی بیمار خطاب کرد و به جای اصلاح به فضا سازی علیه منتقدین پرداخت.

اما موضوع انحراف فکری این خانم عضو هیئت علمی به همبن جا ختم نشد و تحریریه اطلاعات روز مجبور شد چهار روز بعد از گزارش مستند قبلی بخاطر تنویر افکار عمومی و شفاف سازی های بیشتر از عقبه این عضو هیئت علمی واحد پردیس با انتشار گزارشی مستند تحت عنوان:
موج انحرافات خانم الف الف شکل تازه به خود گرفت/ ترویج گفتمان وهابیت توسط عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد! +تصاویر (اینجا)
 

تبلیغ شبکه وهابی کلمه در صفحه شخصی این عضو هیئت علمی

به وظیفه ذاتی رسانه ای خود یعنی ایجاد آگاهی در جامعه کمک کند و از نوع تفکرات این خانم محترم رمز گشایی نماید که متاسفانه مسئولان اطلاعات روز# با انتشار این خبر با موجی از تهدیدهای عجیب غریب مواجه شدند و این تصویر در خروجی صفحه مجازی فرد خاطی قرار گرفت که هر انسان عاقلی با خواندن این متن به راحتی میتواند به قضاوتی منصفانه بپردازد.
 

متن قرار گرفته در صفحه شخصی هیئت علمی خاطی بعد از افشاگری دوم

 
حمایت از متهم مشکوک به جاسوسی
 خانم الف الف عضو هیئت علمی واحد پردیس دانشگاه آزاد به نظر میرسد شمشیر مبارزه با مدیریت اسلامی را از غلاف خود خارج کرده است و یا احتمالا بصورت ناخوداگاه در پازلی خطرناک در حال بازی ضد ایرانی می باشد وی بعد از انتشار عکس هایی از اردوهای مختلط خود، تبلیغ گفتمان شبکه ضد ایرانی حامی وهابیت اینبار با انتشار رپرتاژ خبری به حمایت از کاوه مدنی پرداخته است
رپرتاژ خبری عضو هیئت علمی واحد پردیس از یک متهم به جاسوسی
 
کاوه مدنی از متهمان اصلی پرونده مربوط به شبکه نفوذ و جاسوسی در پوشش محیط زیست است. در واقع به واسطه او که در جایگاه معاونت سازمان محیط زیست بود که این شبکه نفوذ و جاسوسی وابسته به موساد و سیا توانسته بود در برخی مراکز مهم و حساس مدیریتی نفوذ کنند و ارتباط بگیرند و  با همین دستاویز ها، سراغ جاسوسی از برنامه های موشکی و نظامی کشور بروند یا نسخه های برنامه ریزی ضد محیط زیستی و ضد امنیتی بپیچند.

کاوه مدنی که رشد و نمو خود را مدیون انگلیسی ها و شبکه رسانه ای آن است، به واسطه برخی فشارهای دولتی از بازداشت رهایی یافت. او عضو ارشد همان شبکه صهیونیستی است که کاووس سید امامی جزو آن بود و پس از مواجهه با برخی اسناد و مدارک خیانت خویش، خودکشی را بر ماندن و لو دادن همه اعضا و عملکرد شبکه ترجیح داد.
وی پس از خروج از کشور، آخرین بار در یک مجلس عیاشی و در حالی که دچار بدمستی بود، دیده شد. و اکنون به دلایل کاملا روشن می گوید به کشور بر نمی گردد. او در اثر یک اهمال و فشار مشکوک، از کشور گریخت. باید کانال و مسیری را که موجب فرار کاوه مدنی شد، تحت نظر گرفت. این کانال به اندازه از آن شبکه مهم است.

دری اصفهانی، کاووس سید امامی، سیامک و باقر نمازی، نزار زکا، جیسون رضائیان و ... تنها چند تن از این جاسوسان ماهر بودند که در تیم مذاکره کننده، وزارت ارتباطات، نفت، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، محیط زیست و ... نفوذ کردند. بخشی از نفوذ جریانی-مدیریتی این شبکه پنهان لو رفته بود و باید سرپوش بر این رسوایی بزرگ گذاشته می شد.

مسئله مهم، شاهراه نفوذی است که دشمن از طریق سرپل مورد بحث، به برخی مراکز مهم تصمیم گیر و تصمیم ساز زده است؛ دری اصفهان عضو تیم مذاکرات، جیسون رضائیان مرتبط با دفتر یک دولتمرد ارشد، نزار زکا مرتبط با تیم شهیندخت مولاوردی، کاووس سید امامی مرتبط با تیم معصومه ابتکار، و پدر و پسر نمازی  (مرتبط با تیم جهانگرد) که به برای برخی مراکز راهبردی دولت برنامه می نوشتند، تنها گوشه ای از نفوذ جریانی را بازگو می کنند.

اطلاعات روز#با خویشتنداری خود از افشای نام کامل این عضو هیئت علمی منحرف واحد پردیس خوداری میکند اما در صورت عدم تغییر رئیس واحد غیر مستقل و عدم برخورد با فرد خاطی در گزارش بعدی به انتشار بدون پوششتصویر و نام منحرفبن خواهد پرداخت 


 
 
کلمات کليدی: پازل/خطرناک/دانشگاه آزاد/کاوه مدنی/جاسوس/پردیس/اطلاعات روز#