سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۵

«شهرداری تهران» مقصد بعدی «معاون استاندار مازندران»

Share/Save/Bookmark
برخی شنیده ها حاکی از آن است که معاون استانداری مازندران قرار است به شهرداری تهران برود.
کد مطلب: 57213
«شهرداری تهران» مقصد بعدی «معاون استاندار مازندران»
 
به گزارش اطلاعات روز# علی نبیان ، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران از گذشته ارتباط کاری تنگاتنگی با سید محمدعلی افشانی شهردار تهران داشت.

شنیده ها حاکی از آن است که با سوگند افشانی به‌عنوان شهردار تهران، رایزنی‌ها برای انتقال « نبیان »  به شهرداری تهران آغاز شده است.

به نظر می رسد شهردار جدید تهران قصد دارد تا معاونت های مهم خود را به افرادی خارج از بدنه شهرداری پایتخت بسپارد و به نوعی فضای مدیریتی جدید را حاکم کند .

یک منبع آگاه در رابطه با جابجایی نبیان به شهرداری تهران در گفت وگو با یک رسانه ، اظهار داشت: چنین حرفی تاکنون نشده و وی به عنوان معاون استاندار مازندران خواهند ماند.

وی تاکید کرد: چنین خبری اصلا وجود ندارد و کذب محض است.
 
گفته می شود برخی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران که گزینه هایی را برای تصدی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران نامزد کرده اند و به شدت مخالف انتصاب علی نبییان در این سمت هستند .
 
علی نبیان ، مدیریت خود را در استان مازندران به عنوان مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان در دولت احمدی نژاد آغاز و سپس مسئولیت هایی چون مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان تهران و معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران را در رزومه خود دارد .
کلمات کليدی: شهرداری تهران/مقصد/معاون/ استاندار /مازندران/اطلاعات روز#