جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۸

ترور "جمهوری اسلامی ایران" به دست آقازاده های پولدار نوکیسه

Share/Save/Bookmark
سالهاست که طرح بررسی ثروت مسئولان روی میز مجمع تشخیص مصلحت نظام خاک می خورد.
کد مطلب: 57607
 
به گزارش اطلاعات روز#دکتر محمد حسین پرکره نوشت: در شرایطی که کشور با مسائل و موضوعات بین المللی خاص و پیچیده ای مواجه است و در شرایطی که پاسداران مدافع انقلاب و جوانان زبده ارتش ایران در آن سوی مرزها جان خود را فدای حفاظت و حراست از خاک میهن و اسلام می کنند، برخی افراد قدرت طلب و ثروت طلب همچنان به فکر چپاول بیت المال هستند. 

سالهاست که طرح بررسی ثروت مسئولان روی میز مجمع تشخیص مصلحت نظام خاک می خورد و مجلسی ها همچنان منتظر ارائه این طرح به صحن علنی هستند، اما به نظر می رسد برخی از صاحبان قدرت قصد تصویب چنین طرحی را ندارند تا در این وقت کشی طولانی، آقازاده های نوکیسه بر سر چاه های عمیق ثروت این مملکت بی سر و صدا اموال کشور را به جیب خود و پدرانشان منتقل کنند. 

از آنجایی که این روزها قدرت فضاهای مجازی از هر رسانه ای بالاتر رفته، قدم به قدم عملکرد مسئولان زیر ذره بین نظارت مردم قرار گرفته است، اما به همان اندازه فرصت برای آقازاده ها ایجاد شده تا از رانت پدران سست عنصر خود بهره کافی را برده و در هر جای کشور و جهان برای خود کاسبی عظیمی راه بیندازند. 

از سرمایه گذاری ثروت های میلیاردی در بانک های معروف جهانی تا واردات و صادرات انواع کالاهای قاچاق به قیمت نابودی تولید و از فروپاشیدن زندگی مردم گرفته تا راه اندازی پاساژها و ساخت و ساز و کارخانه ها و شرکت های بزرگ در کشورهای مطرح جهان در زمره فعالیت های بیشمار این آقازاده های داعش مسلک دیده می شود. دست آخر نیز با حمایت و پشتیبانی پدران خود از هر گونه قانون و مجازات رهایی یافته و اقتصاد کثیف و آلوده به خون جوانان وطن را دنبال می کنند و حتی برخی از این آقازاده ها با قلدری تمام سکه های رزین را با خود به زندان می برند شاید آنجا هم کسی باشد که بتوانند به سکه ای بخرند.

جاه طلبی آقازاده های منفعت طلب،‌ حلقه مفقوده زنجیره بالارفتن شاخص بیکاری و به تبع آن فساد در کشور، کاهش رشد جمعیت به خاطر عدم امکان ازدواج و فرزند داری، رکود اقتصاد و تعطیلی و ورشکستگی کارخانه ها و صنایع،‌افزایش مشکلات اجتماعی در سطح جامعه، افزایش شاخص اعتیاد در کشور، سقوط ارزش ها در شرایط فقر و در نهایت توقف پیدا و پنهان رشد اقتصادی در کشور است که متاسفانه مسئولان امر را نیز عاجز و ناتوان از مقابله با مشکلات و معضلات کشور کرده است. به طوری که وزیر بهداشت از تریبون رسانه ملی اعلام می کند در کشوری که قدرت نظامی به قدری بالاست که در آن سوی مرزها کوچکترین خلاف را شناسایی کرده و با آن مقابله می کنند، چطور هزاران تن کالای قاچاق وارد کشور می شود و مسئولان امر متوجه آن نمی شوند و یا توان مقابله با آن را ندارند. طیب نیا دیگر وزیر دولت نیز هر بار از فشارهایی می گوید که دست او را برای اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای اجرای اصل 44 قانون اساسی بسته است. 

علی ایحال این روزها به جای ترس و نگرانی از آثار و صدمات داعش و نیروهای تروریستی باید نگران داعش های وطنی بود که به قیمت از دست رفتن این سرزمین مقدس که حاصل خون پاک شهیدان است، جیب های خود و یارانشان را پر می کنند و سیرمانی هم ندارند.

مدافعان حرم و نیروهای بسیجی و حزب اللهی نیز یارای مقابله با قدرت لابی و رانت خواری این داعش های وطنی را نداشته و تنها جان خود را در دست گرفته و به فکر مقابله با دشمنان خارجی افتاده اند.

در حالیکه مشکلات اقتصادی در کشور درصد زیادی از مردم را محتاج یارانه 45 هزار تومانی کرده و در طول ماه بارها کارت خود را وارد دستگاه های خودپرداز می کنند تا ببینند خبری از روزی زندگیشان شده یا نه، آقازاده ها کشتی مجلل تفریحی در کشورهای خوش آب و هوا می خرند و هر روز  چنصد هزارتومان فقط  خرج گعده های شبانه تفریح های آنچنانی شان می کنند. 
در شرایطی که مردم از گران شدن چند صد تومانی کرایه تاکسی و اتوبوس و مترو آنچنان نگران و مستاصل می شوند که گاها ناچارند برخی مسیرهای خود را پیاده گز کنند، این آقازاده ها چندمین ماشین میلیاردی خود را وارد پارکینگ کاخ های چند میلیاردی خود می کنند.

البته پدران این نورچشمی ها همچنان با همان پژو 405 های ساده و بی آلایش اما پر از ریا و دروغ در سطح شهر تردد می کنند و معتقدند زندگیشان با همان حقوق سه چهار میلیونی می گذرد و هنوز خانه هایشان را مبل نچیده و روی زمین می نشینند. 
رهبر معظم انقلاب نیز به این موضوع اشاره ای داشته و پیش از این اذعان داشتند: «بارها به مسئولان، عمومی و خصوصی تذکر داده‌ام اما الگوی مصرف اصلاح نشده است؛ این بچه پولدارهای نوکیسه که با آن خودروهای کذایی در خیابان‌ها هستند به همین خاطر است. این را باید از کودکی یاد داد.»
 
در کنار همین مردمی که برای کسب حقوق چند صد هزار تومانی باید یک ماه از صبح تا شب کار سخت انجام دهند، آقازده ها برای برداشتن تراول های خود از روی زمین خم هم نمی شوند و با هر نفس میلیون ها پول وارد حسابهایشان می شود.

پا به پای جوانانی که برای درآوردن خرج تحصیل خود شب ها کار می کنند و روزها درس می خوانند،‌آقازاده ها در کشورهای خارجی یا در جزیره های خوش آب و هوای کشور خودمان برای هر ترم چند ده میلیون پول خرج می کنند و در پنت هاوس گرانقیمت ترین برج ها کتاب های خود را ورق می زنند.

همین انقلاب که با خون مستضعفان و پابرهنگان حاصل شد، این روزها زیر سایه آقازاده های الماس نشان که حالا دیگر چپ و راست و اصلاح طلب و اصولگرا ندارند مغفول مانده است و هر لحظه بیشتر فدای رابطه پدر و پسری برخی مسئولان  گردن کلفت می شود. 
 
از همین روست که اژه ای می گوید: متاسفانه برخی مسئولان حمایت های نابجا از آقازاده های خود می کنند و خطاهای فرزندانشان را نمی پذیرند. نه خودشان با آنها برخورد می کنند و نه اجازه می دهند که قانون با آنها برخورد کند. وقتی به آنها می گوییم فرزنداتان فساد کرده و تخلف کرده نمی پذیرند. 

این آقازاده ها نه تنها در حوزه اقتصاد نقش پررنگی دارند، بلکه در حوزه فرهنگ، ورزش، دانشگاه، سیاست، انتخابات، رسانه،موسیقی،سینما،کارچاق کنی برای بازیگران و هنرمندان،حضور در محیط زیست،تشکیل مهمانی های شبانه بدون مزاحم و حتی چیدمان مدیران در کشور نیز تاثیرگذارند و عدالت را بهمعنای واقعی کلمه نابود کرده اند. به طوری که حتی چندی پیش یکی از سایت ها یک نظر سنجی عمومی با این موضوع که "  نقش کدام "آقازاده" را در سیاست ایرانی موثرتر می دانید؟ انجام شد. " 7857 نفر شرکت کردند، مخاطبان این سایت مهدی هاشمی رفسنجانی را به عنوان موثرترین آقازاده در سیاست ایرانی انتخاب کردند. فرید الدین حدادعادل و مصطفی واعظ طبسی بعد از مهدی هاشمی رفسنجانی، موثرترین آقازاده ها در سیاست ایرانی شناخته شدند.

کلام آخر اینکه بررسی فسادهای عظیم مالی اخیر و فشارها برای مقابله با ادامه بررسی ها و خبرهایی که حاکی از حضور نورچشمی ها در این پرونده هاست همه چیز را برای مردم عیان کرده است. اما همیشه سر کبک ها زیر برف باقی می ماند.
کلمات کليدی: ترور/جمهوری اسلامی/آقازاده/نوکیسه/اطلاعات روز#