جمعه ۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۱
بازی هوشمندانه سکولارها!

چرا رهبری بابرخی از اطرافیان خود برخورد نمیکند؟!

Share/Save/Bookmark
ابتدا رسانه های داخلی و بعد رسانه های خارجی با تمجید فراوان از رهبری وی را در حد قداست بالا خواهند برد تا جایی که مهاجرانی در یک تقدام زیرکانه گفت: در زندگی رهبری معظم انقلاب و فرزندانش حتی یک نکته خاکستری وجود ندارند هرچند این بیان کاملا درست و دقیقا است اما باید ببین دشمن از کلمه الحق چه باطلی را قصد استخراج دارد! کد مطلب:
کد مطلب: 57683
 
به گزارش اطلاعات روز# جریان معاند نظام به منظور تضعیف جایگاه رهبری و زدن ارکان نظام با یک برنامه ریزی زیرکانه و کاملا مرموز وارد میدان شده است که در صورت عدم آگاهی جریان های رسانه ای انقلاب این تئوری میتواند تاثیرات خود را به نظام اسلامی منتقل نماید.

اتاق فکر پر قدرت وابسته به استکبار جهانی به خوبی میداند تا شخصی به نام آیت الله خامنه ای سکاندار این انقلاب است هر مسیری برای ضربه زدن به کشور و نظام اگر نگوییم مسدود است اما قابلیت تاثیر پذیری ندارد لذا اتاق فکر صهیونیسم بین الملل با هوسمندی دقیق وارد میدان شده است تا بتواند با ایجاد شبهه و شکاف ابتکار عمل را از رهبر ایران بگیرد و طرح عبور از رهبری را مطرح نماید:

اپیزود اول:
ابتدا رسانه های داخلی و بعد رسانه های خارجی با تمجید فراوان از رهبری وی را در حد قداست بالا خواهند برد تا جایی که مهاجرانی در یک تقدام زیرکانه گفت: در زندگی رهبری معظم انقلاب و فرزندانش حتی یک نکته خاکستری وجود ندارند هرچند این بیان کاملا درست و دقیقا است اما باید ببین دشمن از کلمه الحق چه باطلی را قصد استخراج دارد!

اپیزود دوم:
القای فاصله بین رهبری و اطرافیان ایشان و القا کردن این موضوع که اطرافیان رهبری همچون بسیاری از سیاستمدران برای منافغ خود کیسه دوخته اند و اتفاقا مافیاقی قدرت نیز از اطرافیان رهبری شکل گرفته است برای مثال همین الان بسیاری از نیروهای ارزشی در ساخت مستند های خود از اظهارات معاندان نظام در تمجید رهبری استفاده میکنند،آیا واقعا ضد انقلاب انقدر بر محور عدالت حرکت میکند؟ و خوبی های رهبری را که دمار از روزگارشان در آورده است را به دفعات و در شبکه های مختلف بازگو می کنند؟، یا سناریوی مرموز و پر زهری پشت این بازی خطرناک نهفته است؟ و اینکه که با تمام قوای خود سعی ادارند القا کنند ایشان که بهترین و سالم ترین شخصیت هستند، اما متاسفانه حلقه اصلی مشکلات کشور اطرافیان ایشان هستند!

اپیزود سوم:
بعد از قدیسه سازی از رهبر معظم انقلاب و مانور روی حقیقت سلامت زندگی ایشان،با بهره مندی از امپراطوری های رسانه ای داخلی و خارجی خود روی این مسئله مانور خواهند داد که ایشان که فردی سالم است و حتی نقطه خاکستری در زندگی خود ندارد پس چرا با اطرافیان خودش برخورد جدی و ملموسی انجام نمیدهد؟ و یا به قولی اصلا برخورد نمیکند؟.

صد تاسف که متاسفانه در بین نیروهای انقلاب هنوز عمارهایی تربیت نشده اند که مستندا به این شبهات هدفدار پاسخ دهند فقط در یک مورد پایگاه خبری ایران آنلاین آنهم به صورت مختصر به خبر برکناری رئیس رسانه ملی توسط رهبری پرداخت که هرچند شجاعت قابل تقدیر داشت اما قلم نتوانست حق مطلب را به خوبی ادا کند

ایپزود چهارم:
این مطلب به یک گستره عمومی تبدیل شود که رهبر خوب و سالم است اما هرکس و هرچیز غیر از اون غیر قابل اعتماد و دارای نقاط سیاه متعدد است!

اپیزود پنجم:
وقتی وقتی افکار عهومی متعلق به جریان انقلاب و قشر خاکستری در گیر این چالش شدکهلشگر عمارها، مختارها و سردارها در مقابل این شبهات سکوت اختیار کردند اینجاست که بازی اصلی زیرکانه و ماهرانه آغاز میشود و این مسئله مطرح خواهد شد که:سلامت و خبی رهبر ایران سوئتفاهم و بزرگنمایی بوده چرا که حتی خود ایشان تیز با علم به اینکه میداند اطرافیانش افراد غیر قابل توجیح هستند اما برخود قاطع و جدی انجام نمیدهند،پس چنین آدمی که قدرت برخورد با اطرافیان متخخلف(به تعبیر دشمن) را ندارد نمیتواند فرد خوب، سالم ، شجاع و قاطعی باشد.

ایپزود ششم :
وقتی اعتبار زدایی با سناریوی تعریف شده از اطرافیان رهبری آغاز شود به راحتی تیرهای زهر آلود بعدی به سمت رهبری روانه خواهد شد و طرح عدم عدالت رهبری توسط دشمنان کلید خواهد خورد


اقدامات عملی دشمن:
تیم های رسانه ای و سایبری دشمن با بهره مندی از امکانات فراوان مخاطبین خود را سطح بندی کرده اند و برای هر رده سنی خوراک مختص به آن رده را تهیه میکنند و به خورد آنها میدهند که در حال حاضر عمده این فعالیت ها در سطح دوم جامعه یعنی دبیرستان ها و عموم مردم عوام در حال شکلگیری و تیم سازی هستند و این شبهه سینه به سینه می چرخد که چرا رهبری با متخلفین برخورد نمیکند؟ این نکته ناگفته نماند که برخی جریان های تندرو از مرحله دوم عبور کرده اند و وارد مرحله سوم یعنی ایجاد شبهه در بین چهره های دانشگاهی ارزشی و غیر ارزشی شده اند!

خلاصه اقدامات:
1-تخریب اطرافیان رهبری و بی اعتبار سازی که حتی به لطف یک گروه سیاسی اخیر هجمه جدی به حاج قاسم صورت گرفت و یا تخریب مداحان، ایجاد شب در خصوص چند دستگی در بیت و یا شایعاتی در خصوص وحید حقانیان و تهمت و افترا به سران بلند پایه نظامی کشور،تضعیف رسانه ملی ،هجمه به قوه قضاییه، تهمت ؛افترا و تخریب سپاه و بسیج ،جریان سازی علیه شورای نگهبان و ایجاد شایعات متعدد در مورد سید مجتبی خامنه ای

2-ایجاد سوال و شبهه که چرا رهبری برخورد نمیکند؟!

3-اعتبار زدایی از علمدار انقلاب و رمین ماندن علم انقلاب اسلامی(سناریویی که به لطف حضرت حق و درایت رهبری خنثی خواهد شد)

4-تلاش برای عدم حضور مردم در پای صندوق های رای

اما چرا رهبری با برخی افراد برخورد نمیکنند:

در صدر اسلام،هیچ کجا در قرآن نداریم که به اسم منافقین اشاره شده باشد، امادر همان زمان فرد منافقی داریم به نام "عبداالله بن ابی" این ملعون با آنکه به نامش غیر مستقیم در قرآن اشاره شده است تا سالها بعد از افشای نامش توس خداوند بازهم زندگی کرد تا به مرگ طبیعی مرد!

به نظر شما علت عدم برخورد رسول خدا با این ملعون چه بوده است؟

 علت مشخصه رسول خدا هم که باشی و از طریق ملائک با ذات حضرت حق مرتبط شوی، اگر افکار عمومی آماده جهاد و یا مقابله با منافقین نباشد،هیچ کاری نمیتوانی بکنی.
مثل علی بن ابی طالب 30 سال خانه نشین مییشی و همسرت را بین در و دیوار فقط مشاهده میکنی!
مثل حسن بن علی صلح میکنی و زنت با زهر کینه به شهادت میرساندت

و مثل حسین بن علی زن و بچه را برای اسلام به کام اسارت و یتمی میبری

و مثل خمینی جام زهر مینوشی

ممکن است گروهی الان بگویند: افکار عمومی آماده است ،رهبر برخورد کند ما آماده ایم...

بلاتشبیه و با معذرت از کسانی که صرفا برای درک بیشتر مطلب نامشان در این متن آورده شده است و نگارنده ضمن عذرخواهی اعلام میدارد که اسامی فقط برای تفهیم موضوع است به این بحث می پردازیم:

اگر روزی رهبر معظم انقلاب بگوید آقایان خاتمی،روحانی، احمدی نژاد، جهانگیری، جلیلی، قالیباف ،رئیسی،محمد حسین باقری ،محسن رضایی،ناطق نوری، فلان مرجع تقلید ووووو دچار انحراف و تخلف(بر فرض محال) شده اند و باید با اینها برخورد جدی شود غیر از این است که رهبری را به سیاسی کاری ودیکتاتوری محکوم خواهند کرد؟

مثل های ملموس تر و تذکرات ملموسی تری در خصوص صادق شیرازی،منتظری،میرحسین،کروبی،احمد شاملو، فروغ فرخ زاد، تکنوکرات ها، عدم مذاکره با امریکا،خطر داعش و لزوم حضور در عراق و سوریه،مبارزه با قاچاق،حمایت از کالای ایرانی وووو وجود دارد که نشان میدهد سید علی مقتدر مظلومیست که تاریخ به خود نخواهد دید

میلاد خیرخواه
کلمات کليدی: رهبری/اطرافیان/سکولارها/اطلاعات روز#
 


 
تصاویر/ مترو سواری رییس جمهور در مشهد
خطوط قطار شهری مشهد با حضور رییس جمهور افتتاح شد.
تصاویر/ صعود نساجی مازندران به لیگ برتر
تیم فوتبال نساجی موفق شد با برتری ۶ بر صفر برابر راه آهن به لیگ برتر صعود کند. در جدال خونه به خونه و نساجی، این ...
تصاویر/ دیدار روحانی با اعضای تیم ملی والیبال نشسته
اعضای تیم ملی والیبال نشسته ایران پس از قهرمانی در رقابت های جهانی تبریز با حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری ...
اولین تصاویر از محل شهادت ۷ ایرانی در فرودگاه «تی۴»
تصاویر اولیه از محل حمله موشکی روز گذشته به فرودگاه تی۴ که منجر به شهادت ۷ نفر از شهروندان کشورمان شد، منتشر شد....
دهان مردم را نبستند،خرد کرده اند/هر کس غیر از آقا وحید حرف مردم را میزد لهش می کردند!
باید از او پرسید سردار وحید در کرمانشاه چه میزان ی تدبیری و بی کفایتی از دولتمردان دیده است که حاضر می شود خود ...
صوت/ آخرین وصیت شهید حججی به همسرش  
آخرین وصیت‌های شهید مدافع حرم محسن حججی در سوریه به همسرش و علی کوچولو پسر نازنینش را می‌شنوید.
صوت/ بیانات رهبر انقلاب درباره انتخابات 96  
بیانات امروز رهبر معظم انقلاب درباره انتخابات 96 منتشر شد.
صوت/ مداحی محمود کریمی محرم 95  
فایلهای صوتی شب اول محرم الحرام سال1438 هیئت رایة العباس چیذر بانوای حاج محمو د کریمی اماده دریافت است.
تیم ملی والیبال نشسته ایران قهرمان پارالمپیک شد
تیم ملی والیبال نشسته ایران با پیروزی مقابل بوسنی قهرمان رقابت های پارالمپیک ریو شد.