سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۲
اطلاعات روز#

افشاگری سید حسین علوی در خصوص جام زهر جدید/انتقاد به موضع اخیر حاج قاسم

Share/Save/Bookmark
ترامپ در روز پاره کردن برجام هدفش از این کار کشاندن ایران تحت فشار تحریم ها به میز مذاکره بر سر دیگر عناصر قدرتش همچونبازوهای منطقه ای، موشک ها و ...می خواند.
کد مطلب: 57704
 
به گزارش اطلاعات روز#سید حسین علوی مدیرعامل خبرگزاری بسیج در صفحه شخصی خود با انتقاد از موضع اخیر حاج قاسم سلیمانی به افشاگری در مورد علت رها شدن وضعیت اقتصادی اخیر پرداخت و نوشت:

من تحلیل نمی کمک فقط اخبار را از رو می خوانم:

1-ترامپ،توافق هسته ایی را پای گرای پشت پرده نفوذی های سیا در نظام ایران و با علم به عدم خروج ایران از توافقی که بدون امریکا معنی ندارد،پاره می کند

2-قرار بود اگر امریکا پاره کند ما به آتش بکشیم اما ایران در برجامی که پاره شده همچنان باقی ماند!

3- اروپا به رغم کرنش خفت بار دولت ایران در مقابلش تحریم های
حاج قاسم سلیمانی بدون اشراف به عقبه امریکایی دولتو بدوت توجه به این فریاد رهبری که اتاق جنگ امریکا پنتاگون نیست بلکه وزارت خزانه داری امریکاست وارد این بازی پیچیده میشود و در کوس جنگ میدمد!
امریکا را برخلاف برجام اعمال می کند

4- ترامپ در روز پاره کردن برجام هدفش از این کار کشاندن ایران تحت فشار تحریم ها به میز مذاکره بر سر دیگر عناصر قدرتش همچونبازوهای منطقه ای، موشک ها و ...می خواند.

5-دولت ایران به جای برخورد قاطع با توطئه اقتصادی امریکا علاوه بر بقا در برجام فشارمی آوردFATF و پالرمو را نیز بنابر دستورالعمل پنهان CIAبه تصویب رساند

6-دولتی که تا دیروز منتقدانش را متهم به جنگ طلبی می کرد ناگهان سخن از جنگ و بستن تنگه هرمز به میان آورده و تلاش میکند فضای بین ایران و امریکا را جنگی، پرتنش و بحرانی نمایش دهد!

7-حاج قاسم سلیمانی بدون اشراف به عقبه امریکایی دولتو بدوت توجه به این فریاد رهبری که اتاق جنگ امریکا پنتاگون نیست بلکه وزارت خزانه داری امریکاست وارد این بازی پیچیده میشود و در کوس جنگ میدمد!

8-اقتصاد ایران در اثر یک توطئه عجیب و بی سابقه به دست دولت ،تاکید می کنم،به دست دولت،یکشیه با خاک یکسان مسشود!

9-نارضایتی مردم از مرز جنون میگذرد!

10-اما ناگهان فرشته نجات از راه می رسد وزیر دفاع امریکا مسئله جنگ با ایران را تکذیب کرده و ترامپ سخن از مذاکره بدون شرط بر سر اقتدار منطقه ای و موشکی و هسته ای ایران به میان می آورد


11-یک هفته است از محسن هاشمی تا BBC فارسی سخن از نوشیدن جام زهری دوباره به میان می آورند!

12-اما در این میان آیت الله خامنه ای می گوید معامله قرن هرگز اتفاق نخواهد افتاد!

پس منتظر باشید در پس این لجن زار خیانت بار یکی دیگر از ایام الله در پیش است
کلمات کليدی: سید حسین علوی/حاج قاسم سلیمانی/ترامپ/اطلاعات روز#